Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Збільшення обсягу губ

Збільшення обсягу губ - це потаємна мрія і жінок, і чоловіків, яких збуджують і зачаровують пухкі і апетитні уста, що визнані і психологами, і сексологами символом доброти, щедрості, чуттєвості, пристрасті, флірту, спокушання. Оскільки пухкі губи представника і сильної статі,і прекрасної половини людства провокують і бажають запаморочливих поцілунків з серйозним і приємним продовженням банкету ...

До того ж, акуратно оформлені пухкі губи миттєво виділяють, здавалося б, непоказне обличчя.

Тому збільшення обсягу губ - косметологічна процедура, яка в дні великих технологічних винаходів в медицині доступна практично кожному невпевненому в своїй привабливості людині, - являє собою естетичну пластику, що перетворює зовні і заспокоює внутрішньо. Подібна послуга,яка націлена змінити в кращу сторону сприйняття пацієнта власного образу і його (її) особисте життя, здійснюється за допомогою ледь відчутних ін'єкцій жиру клієнта салону краси або штучного гелю. Відповідно, візажисти і дерматологи розрізняють два способи збільшення обсягу губ.

Перший з них - це ліпофіллінг,тобто збільшення обсягу губ за допомогою введення шприцом косметологом в спеціально обладнаному медичному кабінеті при престижному салоні краси або пластичним хірургом в авторитетній клініці відповідальних і кваліфікованих лікарів жирових клітин клієнта, вилученого з целлюлитной його складки.

Незважаючи на природне походження і ймовірну безпека матеріалу, збільшення обсягу губ таким способом має ряд негативних наслідків та ризиків.

Наприклад, нерідкі випадки непріжіванія власних жирів в губах через вплив на дані клітини наркозу, який необхідний для безболісного здійснення подібної операції. Крім того,помилкою майстра може стати і нерівномірний розподіл жиру в устах, що насправді залежить від кількості тих, що вижили і відмерлих клітин на різних ділянках губ. Тому і з максимальною точністю представити і попередньо зобразити остаточний варіант губ після пластики неможливо. Також варто знати,що подібне збільшення обсягу губ супроводжується тривалим набряком і болісними болями, значними обмеженнями в їжі, що загрожує стресами, депресіями, нервовими розладами і страхом вийти у світ.

Ін'єкції гелю - менш травматично і фізично, і психологічно збільшення обсягу губ, що гарантує прекрасне і бажане стан жаданих вуст вже через 2 доби після процедури корекції. Тому що спеціально розроблений гель природним чином після його впровадження шприцом рівномірно розподіляється по всій поверхні губ.Якщо ж результат не виправдає надій пацієнта, подібне збільшення обсягу губ можна легко виправити, на відміну від жирових уколів. Тому що даний метод використовує і постійні штучні гелі (дозволяють спокушати протилежну стать протягом 3-х - 5-ти років), і препарати тимчасової дії (розсмоктуються, або біодеградіруемие,зволожуючі гелі, провокують синтез колагену, ефект збільшення обсягу губ яких помітний не більше року).

Взагалі, збільшення обсягу губ за тривалістю дії чарівного речовини залежить від віку пацієнта і кровопостачання губ. Наприклад, якщо дама досягла етапу клімаксу, наповнювач,на який впливають гіалуронідази її організму (розчинники гелю), швидко втрачає ефект. Також варто відзначити вплив кількості поцілунків на штучні губи: якщо модна леді обожнює цілуватися (що нагадує своєрідний і приємний масаж губ), гель всередині її уст розсмоктується якісніше, рівномірніше і швидше.

Що ж,збільшення обсягу губ будь-яким способом, організоване і проведене професіоналом, здатне на кожному етапі цього естетичного процесу і зовнішнє перетворення, і моральне, сексуальне задоволення собою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити