Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ліфтинг обличчя

Ліфтинг обличчя сьогодні необхідний кожній представниці прекрасної статі. Кожній дівчині відомо, що з віком наші ніжні щічки і окреслений прекрасними лініями підборіддя втрачають форми, а шкіра починає обвисати. Як би ви не намагалися, в результаті ви виглядаєте втомленою і виснаженою, а це - перша ознака старіння вашої шкіри, який здатний усунути ліфтинг обличчя. Такі вікові зміни на обличчі з'являються під впливом сили тяжіння (гравітації). Зазвичай такі появи ми спочатку очікуємо, а вже потім вдаємося до пластичних хірургів за допомогою, за так званим «ліфтингом» (підтяжка обличчя).

 

Результати помітні відразу, але також ми заявляємо світу про те, що радикально змінили зовнішність і зробили підтяжку. За допомогою сучасних технологій можна набагато полегшити пластичні операції, зробити їх менш агресивними і більш безпечними. Оптимальним рішенням для підтяжки обличчя буде міні-ліфтинг.

Міні-ліфтинг, по собі, - щадна процедура, вона для вас буде ідеальним рішенням, особливо якщо ви захочете внести в свою улюблену зовнішність незначне коректування (не вдаючись до змін радикального сенсу). Такий крем можна прирівняти до своєрідного типу «налаштування» риси обличчя. Такі процедури у більшості випадків підходять найбільше для віку в 30-40 років. Ті жінки, яким ще немає 30, роблять міні-ліфтинг - для освіження шкіри, без подвергания повних підтяжок.

Перевага такої процедури (ліфтинг особи) полягає в прямому напрямку на усунення певних недоліків (ділянок). Це може бути щека, підборіддя, шия (не всі обличчя відразу). За своєю сут, ліфтинг робить підтяжку тільки в нижній частині на обличчі. Особлива легкість і швидкість виконання, а також швидка післяопераційна процедура відновлення в масі називається «уікенд-ліфтинг». Якщо ви зробите ліфтинг в середу, то до суботи ви зможете повернутися на роботу або звичного для вас обстановки способу життя.

Міні-ліфтинг в ідеалі рекомендують тим, хто ще не вимагає повної підтяжки обличчя, але також йому не завадить зробити легку коригування (запобігти появі відвислою шкіри на шиї і щоках). В основному такого роду процедура спрямована, щоб усунути деякі тяжкості підборіддя або потовщення на щоці, які часто з віком з'являються у всіх. Міні-ліфтинг також по своїй суті дуже ефективний засіб для підтримки форми, особливо хто вже це робив у минулому підтяжку обличчя і особливо не бажає її повторювати ще раз. Варто пам'ятати, що міні-ліфтинг не гарантує повний захист від майбутніх підтяжок обличчя (якщо звичайно в ній буде потреба).

Процедура міні-ліфтингу

Такий ліфтинг іноді також називають S-ліфтингом. На шкірі пацієнт, хірург робить неглибокі невеликого розміру надрізи. Сам надріз ховається в природних вигинах (уздовж лінії волосся або за вухом). Такий ліфтинг особи виконують під місцевим знеболенням, і він неагресивний практично. Проводять його в амбулаторії, і займає це приблизно 1-2 години.

Існують дві основних міні-ліфтинг-процедури, які проводять окремо або разом. Це задній і передній ліфтинг.

Задній ліфтинг - коли в шкіру за вухом вводять анестезуючий розчин. Такий розчин називають онімінням шиї і задньої частини обличчя знизу. Далі роблять невеликі за вухами надрізи, і вони можуть досягати лінії росту волосся. Потім трохи на шиї відтягують шкіру, а весь надлишок шкіри підшивають 10 непомітними швами. Іноді таку процедуру називають шийним міні-ліфтингом.

Передній ліфтинг робить підтяжку третини обличчя знизу. У цьому випадку розчин вводять поблизу біля вух. Він викликає оніміння частини обличчя знизу, не дозволяє утворюватися кровотеч, а також дозволяє відокремлювати шкіру з розташованими під нею тканинами. Біля вух роблять по лінії росту волосся, невеликий надріз. Лицьову площину злегка відтягують, після чого шкіра відтягується і закріплюється вже глибокими швами, наявність яких не має перевищувати більш ніж 6-8 шт.

Після таких процедур на підборіддя надягають охоплює голову спеціальний бандаж. Такий бандаж варто носити перші дві доби після процедури, а також надягати на ніч всю наступну тиждень. Сон на високій подушці також сприяє швидкому загоєнню. Щоб після процедури у вас не виникало неприємних відчуттів, то часто хірурги прописують знеболюючі засоби. У перший час у вас може з'явитися на тому місці синяк, який зможете легко ховати за допомогою косметики, а пізніше і зовсім пропаде без сліду. Протипоказань використання різних косметичних засобів після процедури ліфтингу немає. А всі шрами, якщо і залишилися, то через певний час стануть і зовсім непомітними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити