Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пластика повік

Одна з широко поширених і частих операцій в хірургії, це операція по естетичному омолодженню нижніх і верхніх повік - пластика повік. Основна маса пацієнтів скаржиться на одне і те ж, а саме: зморшки, поява шкірних складок, мішки під очима. Віку пацієнта, виражена ступінь вікових зміна, бажання пацієнта,форма національної особливості очей, в підсумку дозволяють визначити той чи інший спосіб, за допомогою чого і будуть скоррегировать дані проблеми.

 

У віці 40 років, омолодження нижніх і верхніх повік, - пластика повік, - проводиться в поєднаннях з омолоджують на обличчі операціями (підтяжка чола, підтяжка обличчя, лазерна шліфовка особи, ліфтинг брів).До того як починається пластика повік, проводять розмітку. Маркування верхніх проводять при відкритих очах в положенні лежачи. Нижній край розмічають на складці нависає, розташованої на 10мм вище війкового краю.

Коли проводитися пластика повік, то марковану смужку шкіри видаляють. Також можна при необхідності видалити і кругову смужку м'язи ока. Далі слід ретельний контроль кровоточивості і пацієнту накладають внутрішньошкірний шов (прямо на рану).

Корекцію надлишків верхньої повіки шкіри можуть проводити також при ендоскопічної операції підйому брів і чола. Невеликими розрізами пройденими в частині голови (дивитися ендоскопічний підйом брів і чола).Розріз на нижніх століттях проводять під віями, приблизну відстань 2-3 мм. від країв, і може тривати за зовнішній кут ока на 5-9 мм. Все надлишки жирових тканин видаляються або забираються в слізну борозну. Важливим етапом при такій операції як пластика повік, буде визначення кордонів висічення шкірного надлишку нижньої повіки.Шматок шкіри натягують при відкритих очах пацієнтів, коли він дивиться вгору. Надлишки клаптя иссекаются без м'язи або з нею. Якщо рану закривають, то на мишку часто накладають спеціальний розсмоктується шов. Деякі випадки виявлення слабкостей зовнішніх країв нижньої повіки, виробляють підтяжку і фіксацію до окістя.Такого роду маніпуляція запобігає післяопераційні ускладнення (виворіт нижньої повіки).

Пластика повік. Способи різних корекцій нижньої повіки.

Жирова тканина іноді в області жирової грижі (нижня століття) видаляється методом проколу Транскон'юнктивальна, або і зовсім не видаляється. Другий з можливих випадків жирове випинання (тиснява зверху на переміщення м'язову тканину, що фіксується).

Пластика повік -трансконьюнктівальная блефаропластика.

Такого роду пластика повік робиться молодим пацієнтам, які не мають надлишків шкіри. Також пластика повік рекомендується тим, хто в майбутньому планує провести лазерну шліфовку.

В такому випадку розріз роблять по поверхні століття всередині.Від дна кон'юнктивального мішка на кон'юнктиві нижньої повіки проробляється розріз в 1,5 см., А також видаляється надлишок маси жирових тканин, практично з усіх нижньої повіки кишень. Рану в такому випадку можна не зашивати.

Особливість анатомічних погіршень зовнішнього вигляду можуть бути явні поглиблення в областях слізної борозни.Дефект в таких випадках заповнюють особливим трансплантатном, зробленим з матеріалу привушної або скроневої фасції пацієнта. Такий метод використовують у світовій практиці для особливого рішення поставлених індивідуальних завдань. Проводять його вже багато років, і він дає відмінні результати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити