Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фотоомолодження обличчя

Фотоомолодження обличчя, свого роду сучасна технологія омолодження, яка за своєю суттю одна і більш перспективна в естетичній медицині. Такого роду лікування підходить всім типам людей (і чоловікам, і жінкам), починаючи з віку 30 років.

Воно дозволяє усунути вікові появ на шкірі тіла і обличчя,з використанням високоінтенсивного потоку світла, довжина хвиль якого досяжними 550-1200 нано мікрон, вона також стимулює реструктуризацію еластину і колагену, а також усуває маленькі зморшки, судинні та пігментні появи плям.

 

Як відбувається фототерапія.

Фотоомолодження обличчя засноване на здатності, поглинати світлову енергію. Походу процедури фотоомолодження обличчя промінь світла дбайливо і дуже обережно прибирає всі маркери вашого старіння (своєрідна сітка зморшок), пігментні плями і судинні освіти. Процедура проводитися за режимом визначення вираженості ознак старіння і кольору шкіри. Після того як фотоомоложення буде вироблено,шкіра стане пружною і гладенькою, придбає приємно рівний колір.

Фотоомолодження особи за своєю суттю безпечна і безболісна процедура, яка не супроводжується побічними діями, так як вона не шкодить кожному покрову, саме тому після процедури не потрібна реабілітація.

Процес фотоомолодження стимулює процес регенерації.Фототерапія протипоказана, і її можна здійснювати як людям у віці, так і молодим людям. Така процедура відновлює ваш колір обличчя, підвищує тканинну пружність, а також позбавляє від пігментних плям і змін, вирішує проблему з підвищеною жирністю і звужує пори.

Цей тип лікування відноситься до особливо щадним і м'яким методикам. Такого роду омолодження не травмує, воно безболісно і не має побічних ефектів.

Апарат Palomar LUX G робить видалення пигментаций і судин.

Засобом роботи апарату служить енергія IPL. Особливий спектр хвилі, кращим чином діє на націлені об'єкти (пігмент або посудину).

Показання до застосування: розацеа, виражений купероз, телеангіоектазія, судинні зірочки, ангіоми, гемангіоми (у дітей), складні якого генезу пігментації, винні плями.

Гідності:

-Найефективніше розацея і купероза лікування;

- Повністю усуває будь-якого виду пігментації;

Якщо порівнювати з іншими системами лікування практично безболісне, і має запатентовані технології. Технологія дозволяє без побоювання використовувати найвищі допустимі показники енергії, в результаті чого виходять кращі клінічні результати.Що таке фотоомоложення (для довідки) - своєрідне видалення пигментаций, видалення венозних сіток. Цей метод корекції вікового зміни особи і особливе омолоджування шкіри. При такому способі використовуються високоінтенсивні джерела світла. Особливо унікальна процедура дає ефект омолодження,а також усуває пігментні і васкулярні поразки на шкірі. Виробляється колаген, видаляються маленькі зморшки, а ваша шкіра стає рівною і гладкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити