Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Простий макіяж очей

Простий макіяж очей за 8 кроків - це те, що допоможе вам зробити ваші очі ідеальними. Правила того як наносити простий макіяж очей досить прості.

1. Простий макіяж очей. На підготовчому етапі вам необхідно нанести маскує крем або коректуючий олівець. Коректор часто використовує простий макіяж очей для усунення ефекту ненависних кіл і оттенения пігментних плям під очима. Для його правильного нанесення вам знадобиться капнути три дуже маленьких краплі під око, а потім втирайте його від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Зазвичай це роблять за допомогою безіменного пальця,подушечка якого вважається самою м'якою.

 

2. Простий макіяж очей. Далі наноситься основа для очей. Вона наноситься на повіку і є базою для міцності майбутніх тіней, без якої тіні швидко скачати в смужки, а повіку заблищить.

3. Простий макіяж очей. Підводка очей здійснюється не обов'язково олівцем або рідким підведенням.Часом досить простого застосування темних тіней. Підводка виконується по лінії, максимально близькою до основи вій. Рухи виконує простий макіяж очей від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Якщо ви підфарбовувати очі знизу, то підводка наноситься і знизу, починаючи від середини ока до зовнішнього краю.Нижню лінію варто заштрихувати за допомогою ватної палички або подушечки пальця.

4. Простий макіяж очей. Нанесення тіней - відповідальний етап макіяжу. Сучасні голлівудські законодавці мод в області візажу пропонують використання трирівневих тіней (база-маркер-основа). Такі тіні допоможуть створити об'ємний ефект.Найправильнішим буде нанесення тіней підстави століття у напрямку до брів рівномірними акуратними штрихами. Тіні повинні доходити до самих брів, особливо від середини вашого ока до зовнішнього краю. При використанні різних відтінків більш темний відтінок наноситься на саме столітті, а світлий тон - на ділянку між межею століття і бровами.

5. Простий макіяж очей після нанесення тіней припускає освітлювання ока за допомогою тіней самого світлого відтінку або косметичного маркера. Іноді достатньо самого мінімального штриха над внутрішнім закінченням очі, щоб ваше око заблискало прекрасним блиском.

6. Простий макіяж очей. Брови можна підкреслити,завдавши на них трохи світлих тіней від середини до зовнішнього краю. Після нанесення розітріть тіні за допомогою пальця.

7. Простий макіяж очей. Вії будуть виглядати максимально привабливо, якщо їх небагато підкрутити перед нанесенням туші спеціальними щипцями для завивки вій. Чи не гидуйте цим правилом, навіть якщо ви володієте довгими віями.

8. Простий макіяж очей. Нанесення туші - заключний етап макіяжу. Для цієї процедури пензлик повинна розташовуватися біля основи вій, рухи виконуються вперед і назад з підкручуванням. При цьому намагайтеся рівномірно розподіляти фарбу по віях. Для досягнення абсолютного ефекту розчешіть вії спеціальною щіточкою,яка допоможе вам позбавитися від грудочок і зробить ваші вії бездоганними.

Простий макіяж очей не терпить суєти, любить точність і акуратність, а нагородою за це вам будуть захоплені погляди чоловіків і заздрість в очах жінок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити