Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок

Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок дуже цікавий і привабливий. Ви шатенка, у Вас сіро-блакитні очі і вам вже виповнилося 27 років? Відмінно, тоді ви повинні пам'ятати той час, коли можна було спокійно виходити на вулицю з очима нафарбованими тінями чотирьох найяскравіших кольорів, що пропонує макіяж для сіро-блакитних очей шатенок.На превеликий щастя, цей тип макіяжу (макіяж для сіро-голуцбих очей шатенок) просто не зміг пережити суперечливість 80-х років.

 

Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок, який актуальний сьогодні, радикально відрізняється від попереднього. Йому властивий так званий стиль «голого», як ніби не нафарбованого очі, стиль,який прийнято називати «погляд з поволокою» і найакуратніший стиль з мінімальною кількістю тіней, «мінімалістський стиль», що й відрізняє макіяж для сіро-блакитних очей шатенок. Гамма кольорів макіяжу, його структура ніколи не залишаються колишніми, вони постійно змінюються, незмінним залишається тільки конструкція очей.

У голлівудського консультанта-візажиста, якого звуть Darrell Redleaf, величезна кількість клієнтів і практично всі вони - знаменитості. Він стверджує, що для того щоб зробити актуальний макіяж для сіро-блакитних очей шатенок, потрібно слідувати всього лише п'яти дуже простим і легким правилам реалізації макіяжу.

Redleaf каже, що велика кількість дівчат,жінок в їх зрілому віці фарбуються все в тому ж стилі, що вони любили в ті часи, коли вони були юними. Саме з цієї причини, якщо жінка почала фарбується ще в далеких 80-х, то і сьогодні вона з задоволенням може використовувати в своєму макіяжі три - чотири яскравих відтінку.

Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок, який наносили ще в 80-ті -дуже застарів. Уже ніхто не налагоджує композицію: тон світлого кольору на повіку, на складку - відтінок потаємні, і підкреслення подбровной кістки третім відтінком, що свого часу відрізняло макіяж для сіро-блакитних очей шатенок.

Redleaf дає свою пораду для жінок: він каже, що макіяж для сіро-блакитних очей шатенок потрібно акуратно зробити, а потім ретельно і уважно розглянути кожен міліметр макіяжу в дзеркалі. Після того, як перегляд завершено, потрібно відкрити будь-який з сучасних журналів моди і порівняти свій макіяж для сіро-блакитних очей з макіяжем жінок, приблизно, Вашого віку в журналі.

Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок: етапи

Постійна робота з безліччю сучасних зірок дала зрозуміти, що найкраще робити макіяж для сіро-блакитних очей шатенок в самому кінці сеансу. Але, перш, ніж робити які-небудь процедури з особою, потрібно ретельно підготувати шкіру. Макіяж для сіро-блакитних очей шатенок починаємо наносити, як фарбу на чистий аркуш Бумаков.

Для початку макіяж для сіро-блакитних очей шатенок радить вмитися. Якщо у вас є трохи вільного часу, то потрібно покласти на очі холодні компреси. Це допоможе позбутися від набряклості очей. Компрес повинен лежати на очах,приблизно десять - п'ятнадцять хвилин. Найчастіше для компресів використовують холодні чайні пакетики. Так як чай містить в складі кофеїн, цей компрес допоможе стягнути капіляри і тим самим знизити приплив крові до конкретної ділянки шкіри. Також можна зробити компрес з практично будь-яких фруктів, що допускає макіяж для сіро-блакитних очей шатенок.Ними може бути як лимон, огірок, помідор, так і просто охолоджені скибочки картоплі. Якщо під рукою нічого з перерахованого немає, використовуйте для компресу простий лід., Що допускає макіяж для сіро-блакитних очей шатенок. Після компресу потрібно нанести спеціальний крем, який має властивість зниження набряклості очей.

Після того,як ви очистили шкіру, для того щоб нанести макіяж для сіро блакитних очей шатенок, шкіру навколо очей потрібно обробити зволожуючими засобами. Крем, який ви нанесли, повинен гарненько вбратися. В цей час потрібно нанести на обличчя основу з тонального крему. Або провести закраску проблемних ділянок шкіри спеціальним засобом - маскування.МАКІЯЖ ДЛЯ сіро-блакитні очі шатенок: оцінюю БРОВИ

Вважається, що жінки часто просто недооцінюють важливість такого елементу красивого макіяжу для сіро-блакитних очей шатенок, як брови. Якщо ви і сьогодні схильні носити густі брови, притаманні моді 80-х, негайно позбудьтеся від них. Макіяж для сірко-блакитних очей шатенок відмінно гармонує з найакуратнішої формою брів, з ледь помітною, тоненькою аркою.

МАКІЯЖ ДЛЯ сіро-блакитні очі шатенок: ТІНІ ДЛЯ ВЕК

Перед тим, як нанести тіні, потрібно обов'язково скористатися засобом для формування основи макіяжу або маскирующими кремами. Ці кошти мають бути того ж відтінку, як і ті,що ви недавно нанесли на своє обличчя. Розтушовувати засіб для тонування потрібно у напрямку до брів. Ну а якщо під очицями зачаїлися темні круги, то маскує засіб, яке використовує макіяж для сіро-блакитних очей шатенок, з легкістю допоможе Вам їх приховати. Тільки в цьому випадку наносити його потрібно особливо акуратно, для того щоб,навпаки, чи не підкреслять всі ті ж темні кола навколо очей і зморшки /, чого побоюється макіяж для сіро-блакитних очей шатенок. Це засіб стане вам у допомозі після бурхливо проведеної ночі і з легкістю додасть вашому обличчю однорідного кольору.

МАКІЯЖ ДЛЯ сіро-блакитні очі шатенок: ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ

Для того щоб створити вечірній макіяж для сірко-блакитних очей шатенок, потрібно підкреслити свої оченята темними тонами тіней. Нанести тіні потрібно на повіку, після цього їх потрібно розтушувати і робіть растушевку у напрямку до складочки. Тіні пастельного відтінку потрібно нанести під брову. Наносячи ці тіні поступово переходите до складочки біля верхньої повіки.Для того щоб ваш погляд став більш притягальним, контур очей потрібно обвести олівчиком який використовують для брів, як того бажає макіяж для сіро-блакитних очей шатенок. Найголовнішим, якщо ви наносите макіяж для сіро-блакитних очей шатенок, є те, щоб контур, який проводиться вздовж лінії верхніх вій, був проведений чітко.макіяж для сіро блакитних очей шатенок

МАКІЯЖ ДЛЯ сіро-блакитні очі шатенок: підкручуємо вії

Щипчики, якими підкручують вії, зовсім не страшні, як здається при першій зустрічі з ними. Вони зовсім не схожі на знаряддя для тортур. Ці щипчики є одним з найефективніших і найбільш недооцінених приладів в косметичці жінки 21 століття,яка хоче виглядати чарівно. Коли макіяж для сіро-блакитних очей шатенок використовує щипчики, пальці потрібно зафіксувати в спеціальних отворах, схожих на отвори в ножицях. Ручки щипчиків потрібно відкрити на максимум, потім піднести до подбровной кістки черепа. Війки повинні входити в отвори,які за формою нагадують обрис самих вій. Коли вії потрапили в полумесячние отвори притисніть їх. Через деякий час відпускайте щипчики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити