Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схеми макіяжу очей

Схеми макіяжу очей: ніжний макіяж

Макіяж ніжний (тобто в ніжних відтінках), як і схеми макіяжу очей даного виду, просто необхідний жінкам, які бажають, щоб їх погляд залишався яскравим, але при цьому дарував ласку і доброту.

Коли ми познайомимося ближче з макіяжем в ніжних відтінках (схеми макіяжу очей),то ви станете володіти знаннями професійних візажистів, пред вами відкриє завісу таємниці макіяжу.

 

Головне знаряддя макіяжу - це кисть, що підтверджують всі схеми макіяжу очей. Природно, мінімальних розмірів, адже саме це забезпечує акуратність і гармонійність нанесених тонів.Перший ступінь ніжного макіяжу починається з покриття шкіри очей безбарвною пудрою, яка бере на себе роль своєрідного очищувача, а саме - забирає обсипаються частини туші і тіней.

Другий етап (схеми макіяжу очей). Переміщується до верхнього століття, і акуратно наносимо легкий шар світло-рожевих тіней, бажано з відтінком перламутру.Веко зверху повністю покривається тінями, а знизу обмежується тим місцем, де починають рости вії. Для того щоб тіні розподілилися рівномірно, повіку необхідно трохи розтягнути руками.

На третьому етапі (схеми макіяжу очей), ми також використовуємо перламутр, але тіні повинні бути білі прозорі. На цьому етапі ми наносимо їх на нерухоме повіку, Тим самим окреслюючи межі вигину брів і надаючи їм оригінальність і витонченість.

На четвертій стадії (схеми макіяжу очей) продовжуємо працювати з нерухомим століттям, але на цей раз наносимо темно-рожеві тіні. При цьому потрібно враховувати, що русі кисті, при нанесенні тіней, повинні бути схожі на лінії вигину віяла,це допоможе нам далі правильно розтушувати і зробити незмінними потрібний нам образ. Даний аспект, який враховують всі схеми макіяжу очей, дуже необхідний, так як, переміщаючись до перенісся, тіні практично не мають покривати шкіру. Нам необхідно добитися практично невидимою грані між білим і рожевим,для цього робимо растушевку ближче до брів.

Далі беремо найтоншу кисть і фіолетові тіні, і з їх допомогою наносимо тоненьку лінію окреслюємо межі рухомого століття, дивлячись на схеми макіяжу очей. Фіолетову лінію також необхідно розтушувати ближче до брів. Таким чином ми отримуємо обсяг, який розширюється ближче до кутів очей. Саме це додасть вашим очам ніжності і помітності. Щоб її більше відзначити виразність очей, чого бажають схеми макіяжу очей, відтіняємо нижню повіку, а саме - наносимо світло-рожеві тіні, залишаючи не покритих приблизно 13 внутрішнього кута століття. На непокриту частину століття наносимо томно-рожеві тони.Наступна частина нашої роботи (схеми макіяжу очей) полягає в доданні очам витонченою форми з обрисом мигдалю. Використовуючи ті ж кисті, робимо підводку століття. Для цього нам знадобляться темно-сірі тіні. Головне - дуже якісно підвести коріння вій під один колір.

На цьому етапі починається друга частина нашої роботи, але не менш важлива,що підтверджують схеми макіяжу очей. Ми починаємо фарбувати вії. Для цього існує головне правило - вії потрібно ФАРБУВАТИ від коренів до кінчиків. Багато жінок раз за разом виконують ту ж помилку, тобто починають фарбування навпаки, цього робити ні в якому разі не можна, від чого вберігають схеми макіяжу очей! Природно,поки ще туш не висохли, необхідно розправити вії, для того щоб вони не склеїлися.

Схеми макіяжу очей: щоденний макіяж

Для щоденного макіяжу використовуються тіні світло-бежевого кольору. Для цього ділимо повіку на три рівні частки, як показують схеми макіяжу очей. На зовнішню частину наносимо коричневі тіні.При це потрібно стежити за формою ділянки повік, на які нанесені тіні. Далі робимо растушевку, поки не досягнемо елегантного переходу між темними і світлими тонами. Дезінфікуємо щипці для вій, і з їх допомогою загинаємо вії, як показують схеми макіяжу очей. Якщо вії довгі, то краще проводити дану процедуру в два етапи.Перший етап (схеми макіяжу очей) краще починати ближче до коріння, а другий (схеми макіяжу очей), відповідно, - ближче до кінчиків. Маленький рада, яка розкривають схеми макіяжу очей: для макіяжу на кожен день використовуйте баклажанний колір тіней. Тепер розправляємо війки пензликом, якщо потрібно, то прокрасьте зовнішні куточки.

Схеми макіяжу очей: починаємо фарбувати губи

Розкриваємо секрети збереження кольору помади на цілий день, в чому допоможуть схеми макіяжу очей! Наносимо тональний крем, після цього злегка припудрюємо губи за допомогою серветки таким чином, щоб серветка взяла на себе непотрібні частини пудри. Далі, як вказують схеми макіяжу очей,беремо олівець і малюємо контур губ, колір бажано вибрати шоколадно-рожевий. І тільки тепер наносимо тоненький шар помади на ваші губи. Беремо все тугіше серветку й акуратно прибираємо зайву помаду, після цього ще раз пудру губи через серветку, і ще раз наносимо тоненький шар помади, як показують схеми макіяжу очей. Готово,тепер ваші губи будуть виглядати на всі 100% цілий день. Після цього наносимо рум'яна.

Якщо ви хочете змінити образ, то для цього всього лише потрібно змінити будь-яку частину макіяжу, наприклад, нанести інші тіні на рухому повіку.

Робимо все також, але замість розтушовування тіней коричневого кольору, робимо підводку кольору сливи.Якщо ж подібним чином обвести весь контур, це знову змінити ваш стиль. Дійте.

Додати коментар


Захисний код
Оновити