Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-зелених очей брюнеток

Макіяж для сіро-зелених очей брюнеток дуже цікавий. Очі з чистим зеленим відтінком можна зустріти дуже рідко. Але варіантів таких очей може бути велика кількість: трав'янисто-зеленого, сіро-зеленого, синювато-зеленого, коричнево-зеленого, блакитно-зеленого та інших відтінків. Акцентувати увагу на таких галузях можна, застосовуючи різні кольори і відтінки тіней: в спектрі від яскраво-бірюзового до непомітного зеленувато-жовтого відтінку. А ще світло-фіолетового, смарагдового, абрикосового і багатьох інших квітів, про існування яких Ви навіть не думали, що вони Вам підійдуть. Зрозуміти підійде до кольору Ваших очей вибрані тіні можна лише експериментальним методом,зробивши макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

 

Макіяж для сіро-зелених очей брюнеток: вибір кольору тіней для зелених очей

Спробуйте використовувати відтінки коричневого кольору, особливо зверніть увагу на шоколадні відтінки. Темно-зелені та коричневі тони з золотистим або мідним відтінком - хороший варіант «котячих очей»,як вважає макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

Відтінки фіолетового добре підійдуть для того, щоб створити ефектний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток, бо вони зорово збільшать Ваші зелені очі. Сливові, темно-фіолетові, металеві відтінки також добре підійдуть для таких очей.

Червонуваті кольори: ніжно-оранжеві, коричнево-червоні, весь спектр рожевих. Ці тіні підкреслять колір очей, так як сильно контрастують з такими очима, про що попереджає макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

Для того, щоб створити багатобарвний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток, можна застосовувати контрастні кольори: наприклад, декілька відтінків коричневого кольору, включаючи червонясто-коричневий. Виконаємо цими ж квітами макіяж для сіро-зелених очей брюнеток верхньої повіки. Згідно лінії нижніх вій, проведемо лінію тінями зеленого кольору. Відтінок потрібно підбирати схожий з кольором очей.

Ще один варіант: виконуємо макіяж для сіро-зелених очей брюнеток в однотонної гамі, наприклад - сірою, на внутрішнє віко наносимо лінію олівцем насиченого зеленого кольору. Завдяки всьому цьому макіяж для сіро-зелених очей брюнеток засяє.

Красу очей зеленого кольору чудово можуть підкреслити колір моху і оливкові відтінки.Застосовуйте такі відтінки для того, щоб створити природний монохромний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

Дуже ефектно і красиво виглядатиме макіяж для сіро-зелених очей брюнеток, виконаний повністю в золотистих тонах. Золоті та мідні тони добре підійдуть для вечірнього макіяжу.

Застосування темно-сині і теракотових відтінків в макіяжі зелених очей додасть їм смарагдовий колір.

Відмінне поєднання можна досягти з фіолетовими квітами тіней, але врахуйте, що якщо Ваші очі мають жовтувато-зелений колір, то бузкові і фіолетові кольори більше підкреслять жовтизну, ніж зелений колір, про що нагадує макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.Але Ви зможете рішуче підкреслити жовтий відтінок в Ваших очах, так як очі жовтого кольору - це велика рідкість у природі. Ви будете неповторні.

З зеленими очима добре поєднуються опаловий, золотисто-білий, бежевий, біло-бузковий, вершковий і колір шампанського. Ці кольори можна застосовувати для того,щоб створити денний або багатобарвний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток. Сіро-коричневі та персикові відтінки будуть підходящими для нанесення основи. На такій основі прекрасно виглядатимуть більш темні тіні.

Сіро-бежевий, васильково-синій, бузковий, вся гамма сірих і лавандовий можна використовувати для середніх тонів макіяжу очей зеленого кольору.

Контрастні темні кольори, застосовувані для того, щоб виконати складний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток: матово-коричневий, темний, мідний, темно-коричневий, ультрамарин, темно-фіолетовий і темно-ліловий.Не допускайте помилок і не застосовуйте на всьому столітті тіні зеленого кольору, які за відтінком і насиченості відповідають кольору очей, так як все об'єднається в одне яскраве і різнобарвне пляма. Або ж якщо очі мають голубувато-зелені кольори, прибере зелений відтінок очей.

Метод нанесення макіяжу для сірко-зелених очей брюнеток і варіації колірних рішень для очей зеленого кольору

Для щоденного макіяжу очей зеленого кольору можна використовувати:

1. Кожен раз наносите тональну основу округ очей і на самі повіки. Не забувайте припудривать тон, це для того щоб ваш макіяж для сірко-зелених очей брюнеток вийшов дуже стійким і тіні лягли рівненько: на внутрішній куточок збоку очі і на сам ділянку під Вашими очима потрібно нанести маскує засіб. На повіку до самої нижньої частинки складки нанесіть блискучу або світлу основу.

2. На основу нанесіть сіро-коричневі йди персикові тони і розтушуйте.

3.Тіні темного кольору (темно-зелені, мідні, шоколадно-коричневі і так далі) можна нанести таким чином:

a) нанесіть від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, роблячи лінію ширше, а потім акуратно розтушуйте, як того вимагає макіяж для сіро-зелених очей брюнеток;

b) нанесіть з середини століття з боку, де розташована лінія росту вій, до складки. Акуратно розтушуйте, щоб переходи між тінями не були помітні. Для того, щоб погляд був виразніше темними тінями, підкресліть повіку розташоване під самою лінією росту ваших вій.

4. Підкреслюйте контур Ваших очей спеціальної підведенням або олівцем. Не варто застосовувати чорний олівець або підводку,для того щоб візуально збільшити очі застосовуйте золотистий або білий олівець в районі нижньої повіки.

Макіяж для сіро зелених очей брюнеток в теплих тонах:

1. Наносяться тіні світло-коричневого відтінку на верхню повіку, що рекомендує макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

2. В складці верхньої повіки,у внутрішньому і зовнішньому куточках наносяться тіні темно-коричневого кольору.

3. Під брову наноситься жовтуватий або найсвітліший коричневий відтінок з блиском, брову фарбується олівцем або тінями, як того бажає макіяж для сіро-зелених очей брюнеток.

4. По лінії росту нижніх вій і за внутрішнім століттю потрібно провести олівцем тепло-зеленого кольору (наприклад, колір хакі).

5. Після цього потрібно розтушувати олівець тінями такого ж кольору.

6. На завершення фарбуються вії, приміром, тушшю коричневого кольору.

Ефектний макіяж для сіро-зелених очей брюнеток:

1. Потрібно накласти прозорі фіолетові тіні на верхню повіку,в зовнішніх куточках очей, трохи нижче складки, накласти тіні вугільного або червоно-коричневого відтінку і розтушувати так, щоб не був помітний перехід.

2. Трохи нижче лінії росту вій по нижньому століттю провести аплікатором або пензликом тоненьку лінію вугільного або коричневого насиченого відтінку, також як в димчастому макіяжі.Якщо Вам подобаються стрілки, то потрібно намочити тонкий кінчик аплікатора або щіточки для тіней і чорної рідкої підведенням провести тонку лінію по верхньому століттю, досить близько до лінії росту вій, як того бажає макіяж для сіро-зелених очей брюнеток. Починати потрібно з внутрішнього куточка ока,потовщуючи лінію наближаючись до зовнішнього куточка і трохи продовживши її в сторону скроні.

3. На вії потрібно нанести два шари туші чорного кольору, приділяючи увагу віям у зовнішнього куточка очей і трохи окрасьте нижні вії.

Насиченість тіней може застосовуватися найрізноманітніша: для вечірнього макіяжу для сірко-зелених очей брюнеток більш яскраві відтінки, а для денного - світліші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити