Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сірих очей блондинок

Сірі очі - можна вважати унікальним полотном для того щоб створити макіяж. Вони підлаштовуються під будь-яку колірну гамму, і їх відтінок легко можна змінити, не вдаючись до використання відтінкових лінз. Макіяж для сірих очей блондинок можна накладати будь-який - доцільність використання відтінків більше описується типом зовнішності,кольором шкіри і волосся, одягом і ситуацією, ніж кольором очей. Тобто, оволодівши рядом хитрощів для того щоб зробити макіяж для сірих очей блондинок, можна досягти широкого спектра результатів спираючись на свій смак і бажання.

 

Починаючи наносити макіяж для сірих очей блондинок,володарці сірих очей в першу чергу потрібно вирішити - яких цілей вона хоче досягти. Оцінити обстановку, в якій їй належить провести час, свій одяг. Визначившись з метою, можна підібрати найбільш вигідну колірне рішення.

Якщо є бажання чи необхідність підкреслити рідний сірий колір,то завдаючи повсякденний макіяж сірих очей блондинок варто вибрати сріблясті відтінки, або насичені темно-сині або темно-коричневі (залежно від типу зовнішності) тіні з ефектом «металік». А от у якості вечірнього варто розглянути и складний, що використовує певний ряд кольорів,макіяж - він підкреслить нейтральність рідного відтінку - тобто саме чистий сірий колір райдужки.

Однією з небезпек макіяжу для сірих очей блондинок з світлим відтінком сірих очей вважаються використання занадто темних тіней: райдужка на їх фоні розчиняється і погляд стає неприємним, немов нелюдським.А ось при використанні світлих відтінків, коли робите макіяж власний колір буде виглядати трохи темніше, а погляд стане м'якше.

Зате для темно-сірих очей блондинок насичені кольори тіней на кілька тонів темніше будуть хорошим рішенням.

Сірі очі краще всіх інших реагують якщо завдаючи макіяж використовувати кольорові відблиски.Їх легко відтіняти і міняти їм відтінок. Цей метод полягає в тому, щоб уздовж лінії росту вій нанести тіні або контурний олівець бажаного відтінку, а макіяж для сірих очей блондинок верхньої повіки виконати в контрастирующих з ним відтінках. Тобто використання теплих оранжево-жовтих відтінків тіней укупі з блакитним контурним олівцем в підсумку додасть очам блакитний відтінок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити