Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сірих очей шатенок

Макіяж для сірих очей шатенок додадуть вашим очам небувалою виразності і привабливості. Очі сірого кольору - одні з найпоширеніших. І вже точно найпоширеніші серед очей світлих відтінків.

Такі очі деколи незаслужено вважають невиразними, порожніми, не примітними.Але насправді сірі очі таять в собі масу таємниць і відкриттів. Найчастіше вони мають властивість хамелеона - наявність в райдужці невеликих вкраплень іншого відтінку при правильно підібраному макіяжі додасть очам зеленуватий або блакитний тон, або можливо з'явиться ефект сяйва, або ж погляд стане млосним, матово-димчастим, з поволокою.

Описуючи можливий макіяж для сірих очей шатенок, варто почати з опису того, що робити не рекомендується. Адже при всій своїй універсальності і таємничості сірий колір очей дуже підступний у своїй нетерпимості до деяких відтінкам. Це зворотний бік чутливості кольору до макіяжу і методам його нанесення.Одне неправильно рух і колір очей буде убитий: погляд стане невиразним, порожнім, а часом навіть страхітливим.

Хоча сірі очі не поспішають обмежуватися, здавалося б, спорідненої холодної гамою тіней і горезвісні пігменти, особливо зеленуваті, впевнене відводять макіяж для сірих очей шатенок в теплу гаму, нітрохи не шкодячи загальній картині.Але макіяж для сірих очей шатенок цих мінливих очей вимагає пильності при використанні підводки або тіней коричневих відтінків. Найчастіше коричнева гама надає очам заплаканий вид, а особа набуває хворе вираз. А модні теракотові, помаранчеві і темні відтінки і зовсім змушують очі загубитися.Не терплять світлі очі і чорного контуру. Який би виразною була намальована форма, як би тонко і витончено були промальовані лінії, і яким би відповідним ні колір тіней, чорний контур залишить замість сірого очі суцільне світла пляма розміром у всю очну ямку.

Тепер пам'ятаючи про описані небезпеках, розглянемо як вдало зробити макіяж для сірих очей шатенок.

МАКІЯЖ ДЛЯ сірих очей шатенок 1

Найпростішим способом швидко підкреслити красу очей і додати їм яскравості є використання спорідненої їм сірої гами тіней, але неодмінно у варіанті з блиском: металік буде виглядати виграшно завжди,а ось тіні з перламутровим ефектом варто застосовувати обережніше: тільки якщо на століттях немає припухлостей, інакше вийде ефект набряклих, заплаканих очей. Також сірі тіні можна використовувати в поєднанні з іскристими білими - останні наносять під брову і на внутрішні куточки століття.

МАКІЯЖ ДЛЯ сірих очей шатенок 2

Блакитні та сині відтінки також споріднені сірому кольору, але використовувати їх для повсякденного макіяжу слід з великою обережністю - вони більше підійдуть для вечірнього макіяжу. Особливо для залів з дискотечним освітленням, оскільки електричний синій світло підсвітить в очах блакитний пігмент,а тіні завершать картину і очі будуть виглядати вкрай притягательно. Бажаючи освітлити відтінок очей слід використовувати тон синього темніше тону своїх очей, а якщо природний колір потрібно зробити трохи потаємні і «погуще», то слід вибрати відтінок світліше.

МАКІЯЖ ДЛЯ сірих очей шатенок 3

В повсякденному макіяжі для сірих очей шатенок для додання сірим очам блакитного відсвіту, ефективніше скористатися м'яким контурним олівцем, блакитного перламутрового відтінку. Їм слід позначити зовнішній кут ока або намалювати растушёванний контур по лінії росту вій. В парі з ним також ефективно використання сріблясто-білих тіней під бровою.

МАКІЯЖ ДЛЯ сірих очей шатенок 4

Якщо природний сірий відтінок показує явну схильність до зелених тонам, то варто скористатися зеленими тінями. Якщо цветотип холодний, то потрібно віддати перевагу відтінкам смарагдового, а для теплового цветотипа - оливковою тонам.Причому тіні також слід вибирати з мерехтливим або перламутровим ефектом. При належній вправності всі навколишні будуть щиро впевнені, що колір очей насправді чаклунський, зелений.

Взагалі власницям сірих очей можна порекомендувати поекспериментувати з різними відтінками один на один з дзеркалом.Часом дуже виграшними виявляються фіолетові і бузкові відтінки макіяжу: якщо вони отеняют сірий колір, не затьмарюючи його собою. Останнім часом в моду входить тривимірний макіяж для сірих очей шатенок і деколи саме власницям сірих очей дивно гармонійно підходить поєднання сірого та фіолетового нанесених в певній техніці.Але підібрати такий складний тип макіяжу можна або звернувшись до допомоги професіонала, або шляхом довгих експериментів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити