Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж зелених очей русявих жінок

Макіяж зелених очей русявих жінок має свої особливості. Уроки того як нанести макіяж для зелених очей русявих жінок. Секрети нанесення макіяжу зелених очей русявих жінок. Ми розглянемо техніку за допомогою якої можна виконати макіяж для сіро зелених очей русявих жінок.Настільки притягають інтерес зелені очі з справжнім відтінком зустрічаються вкрай рідко, частіше ми бачимо варіації зелених очей: сіро-зелені, коричнево-зелені, синювато- або блакитнувато-зелені, трав'янисто-зелені.

 

Підкреслити зелений відтінок і навіть зробити його яскравішим і виразно можна за допомогою грамотно підібраного макіяжу для сіро зелених очей русявих.

Власницям цих рідкісних чаклунських очей варто в експериментальному порядку оцінити поєднання свого відтінку з бірюзовими, зеленувато-жовтими, смарагдовими, персиковими і навіть темно-фіолетовими тінями, можна також спробувати відтінки коричневого і шоколадного. Ефект котячих очей можна створити за допомогою коричневих і темно-зелений з золотим відливом тіней.

Любителькам того щоб макіяж для сіро зелених очей русявих жінок був ефектним, слід звернути увагу на фіолетові,сливові і металеві відтінки - вони візуально збільшують зелені очі цікаво відтіняючи їх природний колір. Але якщо очі жовтувато-зелені, то є шанс що фіолетовий підкреслить не зелені, а жовтизну. З іншого боку - жовті очі - це величезна рідкість.

Відтінки червоного, рожевого, рожевого і ніжно-оранжевого граючи на контрасті ефективно підкреслюють колір очей, але несуть в собі небезпеку загального заплаканого вигляду.

Виконуючи макіяж для сіро зелених очей русявих жінок, пам'ятайте, що зелені очі взагалі краще всіх інших квітів грають на контрастах. Виграшним може бути варіант багатобарвного макіяжу для сіро зелених очей русявих,коли макіяж для сіро зелених очей русявих жінок верхньої повіки виконаний в теплих відтінках червоного, а нижня підводка виконується схожим з кольором райдужної оболонки м'яким контурним олівцем або тінями.

Також завдаючи макіяж для сіро зелених очей русявих жінок як середніх тонів можуть бути використані представники гами сірих, сіро-бежевих, лавандових, бузкових, і навіть васильково-синіх відтінків. А для контрасту можна розглянути варіанти з використанням ультрамарину, темно-фіолетового і темно-бузкового, бронзового, матово-коричневого,чорного або чорно-коричневого кольору.

Роблячи макіяж для сіро зелених очей русявих жінок, важливо знати, що якщо потрібно отримати сяючі зелені очі, то слід звернутися до сірих тонам макіяжу, але із зеленою, трохи темніше і насиченішим рідного кольору підведенням.

Для того щоб створити повсякденний,природний макіяж для сіро зелених очей русявих варто зупинитися на відтінках оливкового або кольору моху. Ці відтінки максимально підійдуть для створення монохромного макіяжу. Також в повсякденному макіяжі вдало грають золотисто-білий, шампань, вершковий, опаловий, біло-бузковий і бежевий тони.Які також можуть використовуватися як найсвітліші відтінки при багатобарвному макіяжі.

А ось роблячи гламурний вечірній макіяж для сіро зелених очей русявих жінок, варто поекспериментувати з золотими і мідними тонами. Такий макіяж для сіро зелених очей русявих жінок занадто помпезний для повсякденного, але зелені очі виглядають з ним дуже виграшно.

Наносячи макіяж для сіро зелених очей русявих жінок і бажаючи надати очам смарагдовий відтінок потрібно скористатися темно-синіми або теракотовими тінями.

Макіяж для сіро зелених очей русявих жінок диктує такі рекомендації: персикові і сіро-коричневі тіні будуть вигідніше виглядатиме на зелених очах з компаньйоном більш темного відтінку.

Тіні,відповідні по відтінку і насиченості очам, можна в рідкісних випадках використовувати як підводку, або при грамотному поєднанні з іншими квітами. Для монохромного макіяжу вони категорично не підійдуть: або вийде одна пляма, або зелений відтінок очей буде зведений «нанівець».Кілька прикладів технік і колірних рішень для того щоб виконати макіяж для сіро зелених очей русявих жінок.

Повсякденний макіяж ДЛЯ СІРО ЗЕЛЕНИХ ГЛАЗ русявих ЖІНОК

На віки нанесіть тональну основу і злегка припудріть цю область. На таку основу рівніше ляжуть тіні.На зовнішній кут очей і повністю на всю поверхню нижньої повіки потрібно накласти засіб для маскування зморшок. Повністю на всю поверхню століття від найнижчої частинці складочки і до самого кінця западини очі потрібно накласти дуже світлу або просто блискучу маскується основу. Потім акуратно растушевивая, накладіть персикові або світло-коричневі тіні. Тіні більш темного відтінку (темно-зелені, мідні, коричневі і т.п.) можна нанести двома способами: або на нижню зовнішню чверть століття з подальшою розтушовуванням і підкресленням темними тінями лінії росту нижніх вій, або від внутрішнього до зовнішнього куточка очей,поступово роблячи лінію ширше і постійно растушевивая в процесі нанесення. Виконуючи макіяж для сіро зелених очей русявих жінок, контур очі можна підкреслити олівцем або підведенням. Причому рекомендується зупинити свій вибір на сірому або шоколадно-коричневому олівці, щоб візуально збільшити очі можна скористатися білим або золотистим олівцем на нижньому столітті вище лінії росту вій. Закінчити нанесення макіяжу потрібно фарбуванням вій тушшю. Щоб зробити хороший макіяж для сіро зелених очей русявих жінок, туш може побут як чорна, так і коричнева, Фарбувати вії слід в два шари,приділивши особливу увагу зовнішніх куточків очей. По лінії росту нижніх вій можна акуратно поставити тушшю точки.

МАКІЯЖ ДЛЯ СІРО ЗЕЛЕНИХ ГЛАЗ русявих ЖІНОК в холодних тонах

Щоб виконати такий макіяж, на підготовлену шкіру,на середину верхньої повіки накладаються рожеві тіні і розтушовуються від середини до країв. Фіолетовими тінями проходимо по складці верхньої повіки і растушевиваем в куточках - більше область розтушовування на зовнішньому куті ока. Потім по лінії росту нижніх вій проводимо зеленим контурним олівцем,нижче лінії росту вій закріплюємо олівець зеленими тінями. Під лінію росту брів наносимо світлий перламутровий відтінок, растушевиваем і оформляємо брову, в останню чергу - фарбуємо вії.

МАКІЯЖ ДЛЯ СІРО ЗЕЛЕНИХ ГЛАЗ русявих ЖІНОК В теплих тонах

Виконується по аналогії з макіяжем в холодних тонах,змінюється колірна підбірка: на верхню повіку наносяться світло-коричневі тіні, разом фіолетового використовуємо темно-коричневий колір, під бровою - найсвітліший відтінок коричневого або жовтуватий з блиском, і використовуємо олівець теплового зеленого відтінку (колір моху, оливковий, хакі), закріплюємо і растушевиваем олівець тінями схожого кольору і фарбуємо вії. Для макіяжу в теплих тонах більше підходить темно-коричнева туш.

Ефектно МАКІЯЖ ДЛЯ СІРО ЗЕЛЕНИХ ГЛАЗ русявих ЖІНОК.

Повністю на всю поверхню верхньої повіки покривається прозорими фіолетовими тінями,від зовнішнього куточка ока акуратно розтушовують червоно-коричневі або антрацитового відтінку тіні, щоб перехід був максимально плавним. Тим же кольором слід провести тонку насичену лінію під лінією росту нижніх вій. Можна виконати цю лінію у вигляді стрілки,поступово потовщуючи її до зовнішнього куточка ока і злегка продовживши її в напрямку скроні, в цьому випадку її можна виконати і в чорному кольорі, тушшю. При нанесенні туші слід особливо ретельно фарбувати вії в зовнішніх кутах очей, а також трохи підфарбувати нижні вії. Цей макіяж для сіро зелених очей русявих жінок може бути і денним,і вечірнім - все залежить від насиченості відтінків тіней.

Додати коментар


Захисний код
Оновити