Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Збільшення губ гіалуроновою кислотою стає все більш популярним. Гіалуронова кислота (вона ж гіалуронан або гіалуронат) є найважливішим компонентом, наявному у внутрішньосуглобової рідини, а також рідини усередині ока і, природно, в сполучної тканини. Гіалуронату досить багато є в слині, яйцеклітинах, кістках, шкірі, серцевих клапанах. Наприклад, у людини з масою тіла 70 кілограмів організм містить приблизно 15 грамів гіалуронату. Назва для даної речовини придумали Палмер і Мейер (ще в 1934). Вони стали першими, хто зміг отримати гіалуронову кислоту з склоподібного тіла, що зробило можливим збільшення губ гіалуроновою кислотою. Назва народилося від грецького слова «хуалос», що в перекладі означає «склоподібний», а ще - уроновая кислота.

 

Кислота одержала широке застосування у всій індустрії косметології в якості вмісту губної помади, лосьйонів, кремів і т. п.

Гіалуронову кислоту застосовують з метою запобігання усіляких складок, зморшок, сухості і, звичайно ж, для підвищення еластичності шкіри. Ще ця кислота бере участь у збільшенні обсягу губ.

Пухкі, соковиті губки - це, поза всякого сумніву, завжди модно і, звичайно ж, сексуально. Але ось далеко не всіх прекрасних дам природа обдарувала таким шикарним подарунком і мрією, яку виконати збільшення губ гіалуроновою кислотою. Ось «обділеною» категорії представниць прекрасної статі і радять не забувати про гіалуронової кислоти.

Яким чином здійснюється збільшення і коригування губ гіалуроновою кислотою? Вся суть в тому, що в процесі введення гелю, що містить в складі кислоту, можна досягти дійсно розкішного результату: губи стануть повними, соковитими і сексуальними. Взагалі, гелі, які здійснюють збільшення губ гіалуроновою кислотою, поділяють на дві групи: постійні препарати (здатні проіснувати під шкірою приблизно п'ять років) і препарати тимчасового впливу (знаходяться під шкірою приблизно один рік). Щодо постійних, то вони являють собою суміш гуарулоновой кислоти з синтетикою (або просто це і є синтетика в самому чистому вигляді).

Біодеградуємий (тимчасовий) препарат являє собою препарат, який має у складі ту саму чарівну кислоту. Коли вводять в губи ін'єкцію і гіалуронову кислоту, імунна система людини залишається повністю адекватною: немає набряків, подразнень і різноманітних ускладнень. Нічого дивного в збільшення губ гіалуроновою кислотою зовсім немає, з тієї причини, що дана кислота і так є в шкірі. Функції її: синтезування колагену наших клітин і зволожувати шкіру.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою: протипоказання. Кислота безпечна і фактично не має протипоказань. Чому ж тоді так мало часу здатна впливати на обсяг губ? Все дуже логічно і до того ж просто: з тієї причини, що в шкірі людини вже спочатку є дана кислота, відповідно, є і такий фермент, який здатний знищити кислоту. Іменують його гиалорунидаза. Цей фермент проявляє інтерес до з'явилося гелю незабаром, після його введення. «Ворог» даного препарату починає виявляти активність. По закінченню часу фермент просто знищує молекули чарівного гелю, до чого призводить збільшення губ гіалуроновою кислотою.

«Життя» гелю всередині губ залежить також і від інших факторів:

 

  • Активність і кількість поцілунків. Чим більше і частіше цілується дама, тим швидше розсмоктується цей диво-гель і виснажується збільшення губ гіалуроновою кислотою.
  • Збільшення губ гіалуроновою кислотою в період після менструації
  • В даний період гиалорунидаза відмінна особливою активністю.

 

Постійні (нездатні розсмоктуватися) препарати - повністю штучні наповнювачі (гелі з частинками силікону або ж полиакриломидные гелі). У кожного організму своя реакція на дані препарати. В більшості випадків, виробники йдуть на маленьку хитрість, додаючи кислоту синтетику. Вони вірять у те, що ускладнень не виникне і не відбудеться зниження імунітету, якщо зробити збільшення губ гіалуроновою кислотою. Буде отриманий той заповітний результат повністю залежить від кожного окремого випадку. Трапляється іноді так, що штучний гель «мешкає» всередині губ, не створюючи абсолютно ніяких проблем. Правда, завжди є ризик, що виникнуть рубці, а після станеться міграція препарату в щелепу, чим небезпечне збільшення губ гіалуроновою кислотою. Ось саме з цієї причини, в більшості випадків, фахівці застосовують саме тимчасові препарати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити