Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рідина для зняття макіяжу

Рідина для зняття макіяжу - незамінна річ у сумочці будь-якої жінки. Чоловіки можуть ввечері просто швиденько вмитися за допомогою мила і спокійненько лягти відпочивати. А нам, жінкам, доводиться виділяти ще час і для того, щоб зняти свій макіяж.Та що там вже витрачений час ... Для переважної більшості з нас саме проблематичне-це саме пошук відповідного засобу для зняття макіяжу. Умивання з милом - не відповідний варіант для нинішньої красуні, напевно немає необхідності пояснювати,що туалетне мило попросту сушить шкіру і зовсім не призначене для розчинення складових косметологічних засобів.

 

Як же вирішити, яка рідина для зняття макіяжу підійде саме Вам? Враховуйте найважливіші чинники - тип власної шкіри, вік і само собою час року. Іноді ще слід орієнтуватися і на саму обстановку. Приміром,у відпустці рідина для зняття макіяжу замінять вологі серветки призначені для зняття макіяжу. За їх допомогою макіяж віддаляється швидко і дуже якісно, ​​хіба що, з водостійкою тушшю вони можуть зовсім не впоратися.

Для тих жінок, які звикли підходити до питання догляду за шкірою грунтовно,можемо запропонувати короткий огляд найактуальніших засобів для зняття макіяжу та їх властивості.

Рідина для зняття макіяжу

Досить старий засіб, яке повністю виправдало своє призначення для демакіяжу косметики і зовсім не поступається позицій новим засобам. Легка прозора консистенція тоніка освіжає шкіру.Масел рідина для зняття макіяжу не містить у своєму складі, вона виконана найчастіше на базі термальної або квіткової води, а також розчинів кислот.

Спеціально для тих, хто відчуває дискомфорт у разі застосування молочка для зняття макіяжу, але не хоче вмиватися під проточною водою,виготовлювачі косметологічних засобів створили рідину для зняття макіяжу.

На відміну від простої води, рідина для зняття макіяжу містить у своєму складі так звані міцели, які якісно емульгують бруд, жир і, само собою, косметику.

Рідина для зняття макіяжу має певні переваги. Залишки пудри, рум'ян або ж тіней знімає просто відмінно. Рідина для зняття макіяжу не має ні запаху, ні кольору,не подразнює шкіру і добре справляється з ДЕМАКИЯЖ особи, губ, повік і так само вій. Як запевняють виробники, рідина для зняття макіяжу підходить навіть для догляду за дитячою шкірою, з тієї причини, що не провокують ні роздратування ні алергії. Для власниць чутливої, сухої і тонкої шкіри переваги очевидні,так як рідина для зняття макіяжу зовсім не подразнює шкіру, крім того, в процесі зняття макіяжу верхні шари шкіри добре насичуються вологою. Рідина для зняття макіяжу просто створена для такої процедури, як демакіяжу очей, так як в його змісті є компоненти, якісно розщеплюють навіть ультраводостойкую туш. А ще це,відмінний засіб для зняття макіяжу зі зрілої шкіри, яка потребує м'якого догляду.

Рідина для зняття макіяжу має і недоліки. Як таких мінусів у цього засобу немає. Єдине, з чим можна зіткнутися при спробі його придбати - це те, що далеко не всі косметологічні марки випускають саме такий засіб. Крім того,водяниста текстура володіє однієї не дуже приємною особливістю - вона швидко закінчується. З цієї причини, в порівнянні з іншими засобами, рідина для зняття макіяжу назвати економічною можна. Жінки мають жирну або змішану шкіри можуть після застосування рідини відчувати ефект «плівки» на обличчі,але він легко видаляється за допомогою проточної води.

Двофазна рідина для зняття макіяжу

Вдалим комплексом масляної текстури молочка, призначеного для зняття макіяжу і легкою, свіжої текстури рідини для зняття макіяжу можна сміливо назвати саме двофазну рідину для зняття макіяжу. Зазвичай засіб продається в прозорих флакончиках,через які чітко видно поділ кошти на дві фази - масляну і водну. Для того, щоб змішати масло з водою флакончик просто перед застосуванням слід збовтати.

Переваги. За рахунок наявності в змісті кошти двох фаз різної дії рідина забезпечує хороший очищаючий результат (масляна фаза),і освіжаючий результат (водна фаза).

Недоліки. Деякі люди все ж відчувають «жирність» масляної фази, а при попаданні засобу в очі відчувають деякий дискомфорт. Але знову, перша проблема вирішується змивання кошти звичайною водою, а друга вже не виникне після парочки застосувань кошти, коли будете знати,як слід знімати макіяж з очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити