Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно нанести макіяж очей

Як правильно нанести макіяж очей розповість наша стаття. Якщо у вас від природи довгі і не сильно густі вії, то не варто брати подовжує туш. Тому що вона візуально робить їх ще більш рідкісними. Для вій з такою структурою потрібна туш, тільки лише робить ваші вії густими.

Туш обов'язково повинна підкреслити колір вашої райдужки,прекрасний колір ваших очей.

Правильно нанести макіяж очей - ціле мистецтво. Кольорова туш дуже хороша, коли досить багато сонця.

 

-Вірна щіточка - це найкращий захист від можливих грудочок. Якщо на вашій щіточці залишаються частинки туші, то саме вони і будуть виконувати роль грудочок. Краще брати хороші туші з гладкими новими щіточками, припустимо,з каучуку. Такі м'які щіточки не травмують ваші вії, вони досить легко «віддають» всю туш вашим віям. Ніколи краще не наносите туш на ваші вії, вже раніше покриті тушшю, - це ні в якому разі не додасть вашим віям об'єм, а тільки додасть тяжкості. Ніколи не залишайте без уваги свої нижні вії,саме вони можуть розкрити погляд, але не варто дуже перевантажувати їх, фарбуйте одні лише кінчики, якщо не хочете мати важкий погляд. Якщо ви хочете правильно нанести макіяж очей, не забудьте підводку. Підводка цілком може допомогти скорегувати форму очей. Якщо ви її станете потовщувати ближче до середини століття, то це трохи «округлити» ваше око,а також допоможе скорегувати рідкісні вії. Якщо ви бажаєте посилити мигдалевидну форму очей, профарбовують ваші вії наступним чином: спочатку тільки одним шаром абсолютно всі вії, потім покривайте тільки з одного зовнішнього куточка ока.

Правильно нанести макіяж очей допоможе адекватний вибір туші.Дуже добре виглядає коричнева туш на очах. Вона робить погляд дещо більш м'яким. Брови можуть досить сильно змінити ваш погляд, образ і вираз вашого обличчя. Стрілки можна і потрібно робити не тільки класичної чорною підводкою, але й доволі модною в цьому році більш світлою або навіть кольоровий.Це досить ефективно візуально збільшує ваші очі.

Як правильно нанести макіяж очей за допомогою підведення? Підводку краще наносити поверх наявних тіней, так ваш макіяж буде триматися досить довше. Туш як правило наносять в самому кінці вашого макіяжу, але є звичайно образи, де спеціально припудрена туш - це прекрасний задум візажиста.

Якщо ви власниця чутливої ​​шкіри,шукайте унікальні засоби для м'якого зняття макіяжу з ваших очей, які пройшли офтальмологічний контроль. Перш ніж намагатися змивати вашу туш зволоженим спонжем, обов'язково підкладіть під ваші нижні вії спеціальну серветку, щоб вашу нижню повіку не змогло увібрати колір туші і не вийшли темні, важко змиваються кола під очима. Водостійку ж туш необхідно змивати спеціальними засобами, які призначені для зняття стійкої косметики, зазвичай, це 2-ухфазная рідину на основі олії.

Як правильно нанести макіяж, ми вам підказали. Бажаємо успіху!

Додати коментар


Захисний код
Оновити