Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Техніка нанесення макіяжу

Техніка нанесення макіяжу дуже суттєво впливає на результат. Якщо Ви хочете навчиться наносити ідеальний і бездоганний макіяж, необхідно дотримуватися певного порядку в своїх діях. Для початку необхідно визначитися з колірною гамою майбутнього макіяжу, а потім нанести його так, щоб виділити всі достоїнства Вашого обличчя. Це мистецтво,і для досягнення досконалості потрібна практика. І чим більше буде у Вас досвіду в даному питанні, тим сміливіше Ви будете експериментувати як з техніками нанесення, так і з колірними варіаціями.

 

Техніка нанесення макіяжу передбачає кілька етапів. Перед нанесенням макіяжу необхідно підготувати обличчя. По-перше,очистити шкіру обличчя за допомогою крему або лосьйону. Для цього накладіть кінчиками пальців очищаючий засіб на ніс, щоки, лоб, підборіддя і шию. Потім по напрямку догори рівномірно розподіліть засіб по шкірі обличчя. Після цього можете видалити крем або лосьйон за допомогою м'яких серветок або ватяних подушечок. Будьте особливо обережні при витиранні кошти в області очей.

Тепер можна приступати безпосередньо до макіяжу. Техніка нанесення макіяжу рекомендує спершу накласти основу, попередньо підібравши правильний тон і вид основи. Рівним і невеликим шаром нанести тональний засіб на шкіру обличчя, растушевивая її акуратно на кордонах з волоссям.Потім можна наносити пудру, притискаючи її за допомогою пуховки до лиця. Залишки пудри струсіть пензликом.

Наступний етап - нанесення рум'ян. Хоча бувають випадки, коли рум'яна накладаються на обличчя перед нанесенням пудри. Безпосередньо на тональну основу. Рум'яна наносите тонким шаром, попередньо підібравши відповідний відтінок.Після рум'ян з техніки нанесення макіяжу переходите до нанесення тіней на повіки. Акуратними рухами нанесіть тіні на верхню повіку і розтушуйте їх по шкірі. По краях можна підвести очі. Для цього стуліть щільно повіки і нанесіть тонку лінію підведенням по краях вік, максимально близько до підстав вій. Якщо контур малюєте олівцем, то потрібно,щоб кінчик завжди залишався гостро наточеним.

Техніка нанесення макіяжу: фарбування брів. Для початку брови потрібно розчесати спеціальною щіточкою, а потім дотичними рухами гострого олівця нанести фарбу. Потім розподілити її по бровах рівним шаром за допомогою кисті.

Тепер можна накладати туш. Акуратними і легкими мазками по верхніх і нижніх віям до отримання бажаного ефекту.Якщо є злиплі вії - скористайтеся спеціальною чистою щіточкою. Так радить техніка нанесення макіяжу.

І на завершення макіяжу необхідно нафарбувати губи. Для цього розслабте губи, злегка відкривши рот. Помаду почніть наносити по краях губ, ідеальний варіант - наносити помаду за допомогою кисті.Зайве з губ можна видалити м'якою серветкою, якщо акуратно прикласти її до губ.

Як бачите, техніка нанесення макіяжу досить проста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити