Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для чорних очей

Макіяж для чорних очей сьогодні, в період відродження моди на східний манер в одязі, взутті, аксесуарах, зачісках, танцях і, звичайно ж, візажі, є одним з найбільш затребуваних різновидів сучасного мейк-апу. Макіяж для чорних очей, які від природи загадкові, магічно і виразні, не вимагає особливих навичок візажиста.Тому макіяж для власниць чорних очей цілком виконаємо і в домашніх умовах самостійно.

 

Як і інші види мейк-апу, естетичний і коригувальний макіяж для чорних очей має свої особливості та вимоги, що, насамперед стосуються, вірного підбору косметики.

Так, елегантний і зачаровує професійний макіяж для чорних очей (а точніше - карих, кавових, шоколадних, горіхових очей) вибирає контрастні тіні - ванільні, волошкові, білосніжні, кремові, вершкові, пісочні і т.д. Хоча більш екстравагантний вечірній макіяж для чорних очей воліє тіні таких гам, як фіолетова (бузковий,фіалковий, ліловий кольори), синя (блакитний, морської, небесний, топазний, джинсовий), зелена (салатовий, трав'яний, лаймовий, оливковий, болотний), жовта (сонячний, медовий, теракотовий, апельсиновий, грейп-фрутовий, персиковий) і т . д. Урочистий макіяж для чорних очей для особливих, пам'ятних,святкових дат повинен зробити акцент на запаморочливих очах допомогою золотистих, бронзових або сріблястих тіней.

Макіяж для чорних очей категоричний у придбанні туші - виключно смоляного кольору з подвійним ефектом (подовження і об'єм); втім, макіяж для чорних очей допускає і коричневий брасматик.Аналогічно макіяж для чорних очей вирішує питання з купівлею олівця і підводки для повік у вугільному кольорі.

Вибравши настільки барвисті тіні і виразну окантовку очей, макіяж для чорних очей більш акуратний і скромний у перевазі рум'ян і помади, що представлені в ніжно-рожевому кольорі, персикового відтінку. Хоча для артистичних натур макіяж для чорних очей дозволяє використовувати і коралову, і червону, і червоних,і рубінову помаду або аналогічні блиски для губ, які повинні гармоніювати за текстурою і колірній гамі з тінями.

Тональна основа, яка і починає макіяж для чорних очей, прийнятна бежевого відтінку або крем-брюле, а також золотистого засмаги.

Що ж, наповнивши косметичку підходящими і якісними, що не викликають алергію предметами візажу, Можна сміливо починати креативний макіяж для чорних очей з неодмінним урахуванням місця, часу, стилю заходу, колірного рішення наряду, а також відтінку шкіри і шевелюри спекотної красуні східного типажу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити