Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети нанесення макіяжу

Секрети нанесення макіяжу дозволяють кожній жінці бути вічно красивою і молодою. Навіть якщо несприятливі умови навколишнього середовища або вікові зміни з часом вносять свої корективи, правильно нанесений макіяж (якщо ви знаєте секрети нанесення макіяжу) та якісна декоративна косметика зможуть допомогти вам.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 1. Перш ніж приступати до безпосереднього нанесення косметики слід ретельно очистити обличчя. Краще всього для цих цілей використовувати косметичне молочко, тонік або лосьйон.

 

Секрети нанесення макіяжу. Рада 2. Для нанесення тонального крему ватяні диски абсолютно не підходять,тому краще користуватися поролоновими або власними пальцями. Це суто індивідуально, тому кожен може вибрати саме той спосіб, який найбільше підходить. Тональний крем завжди наноситься від центру особи до країв, але не варто натягувати шкіру, бо тональний крем перетвориться на грудочки.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 3.При виборі тонального крему слід, перш за все, враховувати природний колір вашої шкіри. Вони повинна максимально збігатися, так як деякі області все ж таки залишаться чистими, і буде видна різниця.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 4. Пудра наноситься в невеликих кількостях і служить тільки для того,щоб прибрати блиск тонального крему і вирівняти колір обличчя. Вона найкраще наноситься спеціальним пензликом, а не спонжем. Пензлик слід вибирати з натурального матеріалу, так як синтетичний не тільки погано виконує свої функції, але й швидко приходить в непридатність. Якщо ви захопили відразу забагато пудри,то не слід намагатися її розподілити по обличчю, так як це викличе ефект маски, а акуратно струсіть її назад в коробочку. Пудра за кольором повинна відповідати як кольору обличчя, так і кольором тонального крему.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 5. Для того, щоб красиво і акуратно підкреслити лінію очей, слід скористатися олівцем для очей або підведенням. Недосвідчений користувач не зможе відразу провести чітку і рівну лінію рідким підведенням, тому спочатку краще користуватися олівцем. Не слід відразу намагатися провести одну рівну лінію,наносите олівець дрібними штрихами, а в результаті ви отримаєте рівну і красиву лінію.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 6. Тіні корисні тим, що вони допоможуть приховати неідеальний нанесення підводки, так як трохи її розтушуйте. Для початку наносяться тіні світлих відтінків, а потім вже більш темні.Найкраще користуватися для нанесення невеликими пензликами або спонжиком.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 7. Яскраві тіні більш характерні для вечірнього макіяжу, тому вдень вони виглядають недоречно. За кольором, тіні підбираються під колір очей, але ні в якому разі не повинні з ним зливатися.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 8.Вії завжди фарбуються від коріння. Починати слід від зовнішнього краю, а потім вже переходити до внутрішнього. Якраз для вій якість наносимой косметики має велике значення, так як у туші низької якості постійно утворюються грудочки і вона погано фарбує окремі вії. Якщо ви хочете добитися максимальної довжини та об'єму вій,то наносите основний шар туші тільки на кінчики. В обов'язковому порядку туш змивається перед сном, тому що в противному випадку за ніч вії склеяться.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 9. Рум'яна наносяться в невеликій кількості і тільки пензликом. Не варто вибирати дуже яскравий відтінок, так як вони повинні створювати ілюзію натурального рум'янцю.Рум'яна не повинні мати чітку межу, а плавно зливатися з основним тоном.

Секрети нанесення макіяжу. Рада 10. Для того, щоб лінія губ чітко проглядалася, а колір помади не розпливаються, окресліть губи олівцем, відповідним під колір помади. Для найкращого результату наносите помаду тільки пензликом, але при її відсутності можна впоратися і так, Просто наносити необхідно повільно й акуратно. Найкращим кольором для помади визнані тілесні кольору.

Слід пам'ятати, що у всьому потрібно знати міру, інакше ви самі своїми руками знищите в собі красуню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити