Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ультразвукова чистка обличчя

Зовнішня краса дуже важлива в досягненні успіху в житті, особливо в житті жінок. Наше життя занадто насичена і швидка, тому немає часу придивлятися до внутрішнього світу людини, тому спершу звертають увагу на зовнішній вигляд, а вже потім, якщо є час, на те, що всередині. Жінка завжди має виглядати прекрасно і западати в серце всім,хто її бачить, з першого погляду. А це можливо тільки якщо весь час стежити і доглядати за своєю зовнішністю.

 

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ультразвукова чистка обличчя І НАВІЩО ВОНА ПОТРІБНА?

Пілінг, в перекладі на російську мову, значить «шкребти». Пілінг - відлущування мертвих клітин шкіри з тіла. Існує безліч видів пілінгу: хімічний,механічний, лазерний, ультразвукової та пр. Будь-який вид робить роговий шар шкіри тонше, видаляє комедони, розширює пори і робить шкіру м'якше.

Що таке ультразвукова чистка обличчя?

Ультразвукова чистка - косметична процедура, заснована на впливі високочастотних звукових коливань на шкіру.Під час такої процедури посилюється обмін речовин, краще працює лімфатична система, яка виводить все непотрібне і шкідливе з нашого організму, тим самим, очищаючи його. Ультразвук створює мікровібрацію, яка робить мікро-масаж шкіри. За допомогою ультразвуку можна очистити шкіру від забруднень, відмерлих клітин, жиру, поту, комедонов.При цьому верхній шар не пошкоджується, немає роздратування і почервоніння. Після процедури тканини краще оновлюються, утворюється колаген і еластин.

Що нам дає ультразвукова чистка обличчя?

Під час проведення процедури з особи прибираються лише мертві клітини, молоді і живі залишаються в спокої. Ультразвукова чистка обличчя зволожує і омолоджує шкіру,оновлює її верхній шар, вона стає м'якою, оксамитовою, дрібні зморшки зникають. Шкіра чистіше, а значить, дія будь-яких косметичних засобів посилюється.

Дуже популярна ультразвукова чистка обличчя серед людей у ​​віці, адже вона розгладжує зморшки, омолоджує шкіру, робить її пружною і еластичною, зменшує гіперкератоз.

Ультразвукова чистка обличчя потрібна при таких проблемах як прищі, підвищення потовиділення, жирності шкіри, тьмяного кольору обличчя, розширених і забруднених порах.Забороняється проводити ультразвукову чистку обличчя при будь-яких захворюваннях шкіри, паралічі лицьового нерва, невралгії нервів, інфекційних захворюваннях, розширених капілярах і розширеннях дрібних судин, злоякісних і доброякісних пухлинах, в перебігу трьох місяців після операції на щелепі, після хімічного пілінгу,

процедури «золоті нитки» і під час вагітності.

Як проводиться ультразвукова чистка обличчя?

Перед процедурою попередньо НЕ розпарюють особа, це дуже скорочує час проведення ультразвукової чистки. Температура в зоні тіла підвищується, так як на неї діє ультразвук, який здійснює мікровібрацію,що призводить до розширення пір і видалення ороговілих клітин.

Ультразвукова чистка обличчя повинна проводитися регулярно, в комфортних умовах і з використанням нової сучасної апаратури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити