Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пілінг шкіри

Тільки зараз пілінг стає популярний, адже придумані нові надійні і абсолютно безпечні техніки косметичного пілінгу, які не завдають шкоди людині. Але відомо, що абразивні матеріали та їдкі речовини, які допомагають отшелушить мертві клітини шкіри, застосовувалися з найдавніших часів і ця інформація є дуже цікавою.Освіта концепції фотостаріння - причина того, що інтерес до пілінгу шкіри зростає в наші дні. Вважають, що УФ-випромінювання викликає безліч змін шкіри, такі як поява зморшок, пігментних плям, гіперкератозу, куперозу, судинних сіток і т.п. Це можна усунути і скоригувати з допомогою професійного пілінгу.Пілінг шкіри обличчя і тіла став найпопулярнішою косметологічної процедурою в наш час.

 

Так що ж таке пілінг шкіри?

Девіз пілінгу: «Агресія на благо». Мета пілінгу - зробити зовнішній вигляд краще, продовжити бажану молодість. Косметологи можуть контролювати процеси загоєння травм. Цим вони домагаються приголомшливого ефекту,прибираючи шкірні дефекти: зморшки, неправильну пігментацію, шрами і сліди від прищів, розтяжки, вугровий висип, розширені пори та інші.

Після того, як ви проведете всього лише одну процедуру пілінгу, стане помітно, що стан шкіри покращився. Вона стала гладкою, матовою, пружною.

Існуючі види пілінгу шкіри

Виділяють три основних види пілінгу,в залежності від їх впливу на шкіру.

Механічний пілінг. Це пілінг вручну, спеціальними препаратами, які містять у собі гранули, мікрокристали.

Апаратний пілінг. Це пілінг ультразвуком або лазером.

Хімічний пілінг. Пілінг, при якому використовуються різні хімічні речовини, в основному кислоти.Також види пілінгу поділяють на групи відповідно до їх ступеня агресії, як глибоко вони проникають в шкіру:

Ексфоліація (відлущування рогового шару шкіри) - м'який, щадний пілінг.

Відлущування шару епідерми - поверхневий пілінг.

Середній і глибокий пілінг шкіри

Тільки косметолог на спеціальній консультації може визначити вид пілінгу, який підійде Вам. Наприклад, щоб отримати прекрасний естетичний результат,можна використовувати поверхневий пілінг, при якому отшелушивают мертві клітини шкіри і стимулюють її, це добре підходить для молодої шкіри. Результат такого пілінгу помітний відразу ж: шкіра набуває свіжий вигляд, омолоджується. Відбувається ліфтинг без роздратування шкіри. Всесезонні пілінги дають можливість робити пілінг в будь-який час року,навіть на тих місцях шкіри, які є найбільш чутливими і схильними до подразнення. При всіх видах пілінгу обов'язково повинні дотримуватися всі рекомендації лікаря після проведеної процедури.

Середній і глибокий пілінг мають місце при коригуванні змін шкіри з віком, глибоких зморшок, неправильної пігментації або сухості.Середній пілінг чудово омолоджує шкіру обличчя. Пілінг тіла може позбавити від дрібних шрамів, відкоригувати стрий. Глибокий пілінг доречний після омолоджуючих пластичних операцій. Він усуває акне, постакне, неправильну пігментацію і дрібні шрами.

Пілінги для обличчя (фенольні) також відносять до цієї групи. Вони мають величезний ефект ліфтингу,який може конкурувати з результатами пластичної операції. Феноловий пілінг - найглибший і радикальний. Він дає приголомшливі результати, порівнянні зі шліфуванням лазером.

Але, на думку більшості фахівців в цій області, такі види пілінгу є черезмерно агресивними. Косметологи з клініки T'elos beauty вважають точно так само.Якраз з цієї причини косметологи, включаючи наших лікарів, віддають перевагу поверхневим хімічним пилингам АНА і середніх хімічних пілінгів ТСА. Серед цих типів особливе місце належить гликолевому пилингу. Такі види добре зарекомендували себе на косметичному світовому ринку і косметологи нашої Клініки перевірили їх на практиці.Гліколевий пілінг обличчя і шкіри діє м'яко, щадяще і делікатно. Молекули гліколевої кислоти - прекрасний провідник протизапальних, відбілюючих складових. Гліколевий пілінг діє відразу ж, після першої процедури, помітно поліпшення стану шкіри, вона стає гладкою, рівною, пори звужуються, а текстура поліпшується.Після деякого часу шкіра зволожується, з'являється ефект ліфтингу, пігментні плями стають світлішими. Плюс гліколевого пілінгу в тому, що він не має великих обмежень у віці. Років з 15 пілінг проводиться з метою вилікувати акне і вугри. У старшому віці - щоб призупинити старіння шкіри, прибрати зморшки, пігментні плями і т.д.Чоловіки так само можуть вдаватися до використання гліколевого пілінгу, адже процедура не займає багато часу, не заподіює біль і головне, ефективна - вимоги сучасних чоловіків повністю задоволені. Рецепт такого пілінгу косметологи визначають індивідуально для кожного, з урахуванням проблем шкіри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити