Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильний підбір макіяжу

Око радіє, коли дивишся на жінку, в якої все гармонійно ... Стиль одягу - це її внутрішній стан, тон макіяжу відповідає їх типажу і кольором костюма. Дивлячись на таке Досконалість, можна задатися питанням: як виконати правильний підбір макіяжу, щоб він співпадав з типом особи і відтінками одягу? Це питання не з простих,але всьому можна навчитися, якщо є бажання. І, якщо таке у Вас з'явилося, то доведеться визначити, до якого контрастному рівню Ви належите і яка колірна гамма у Вашої улюбленої одягу (нейтральна, тепла чи холодна).

 

Кольорові типи жінок можна умовно розділити на пори року: зиму, літо, весну і осінь.

Так, характерні кольору Жінки-Зими це білий і чорний. Тому що саме ці кольори переважають у природі взимку. У таких жінок світлий колір шкіри обличчя, чорні або темно-каштанове волосся, брови і вії теж темні, а очі можуть бути карими, чорними, блакитними, синіми або темно-сірими.

 

Підбір макіяжу для Жінки-Зими повинен здійснюватися за такими рекомендаціями:

1.Олівець для очей підбирайте холодних, темних відтінків: чорний, темно-коричневий, темно-бузковий, темно-синій або смарагдовий.

2. Тіні повинні бути сніжно-блакитні, сині, яскраво-фіолетові, білі або біло-рожеві, можна чорні.

3. Олівець для брів і туш можна вибрати не тільки чорну або коричневу, а й фіолетове або синю.

4.Олівець для губ і помаду бажано використовувати рожевих відтінків. Тим не менш, можна і більш екстравагантні. Наприклад, пурпурні червоні або вишнево-червоні, підійдуть і лілово-бежеві.

5. Для гардероба рекомендується підібрати холодні і яскраві тони: білий, чорний, червоний, рожевий, зелений і синій.Для жінок типу «Весна» характерний персиковий колір шкіри обличчя, у деяких можуть бути веснянки. Волосся у них медового або жовтувато-коричневого відтінку. Очі світлі: блакитні, сірі, зелені або бурштинові.

Підбір макіяжу для Жінки-Весни повинен орієнтуватися на ніжну зелень і ясне весняне небо.

1. Олівець для очей виберіть білий, сірий, блакитний або фіолетовий.

2. Тіні бажано рожевих, коричневих, персикових, сірих відтінків.

3. Туш і олівець для брів можна використовувати будь-якого кольору, але не чорного.

4.Кольори олівця для губ і помади вибирайте природний. Але, пам'ятайте, що колір олівця повинен збігатися з кольором помади. Для Жінки-Весни підійдуть прозорі або ніжно-рожеві блиски для губ.

5. У гардеробі мають бути присутні речі кольору травневої зелені, блакитного, бірюзового, кремового, персикового, василькового, абрикосового,синього або фіолетового.

Жінки-Літо мають блідий колір обличчя. Волосся у них попелястого або попелясто-коричневого відтінку. Очі можуть бути зеленими, світло-карими або сірими.

 

Підбір макіяжу для Жінки-Літо:

1. Олівець для підводки очей використовуйте сірих відтінків, синій або зелений.

2. Тіні краще всього вибирати холодних димчасто-пастельних тонів.

3. Олівець для брів і туш не обмежують Жінку-Літо у виборі кольору.

4. Ідеальний колір помади - приглушено-рожевий.

5. У гардеробі слід виключити «кричущі» кольори. Підбирайте ніжні і димчасті.

Для Жінок-Осінь характерний жовтуватий колір шкіри обличчя і велика кількість веснянок. Волосся у них можуть бути як руді, так і каштанові.Очі у жінок цього типу бурштинові, сірі, зелені, карі, оливкові.

 

Підбір макіяжу для Жінки-Осінь:

1. Олівець для очей повинен бути чорного, коричневого, синього або зеленого кольорів.

2. Тіні натуральних відтінків.

3. Туш коричнева, фіолетова або зелена.

4. Помада коричневих або оранжевих відтінків.

5.У гардеробі мають бути присутні всі кольори осені.

Якщо Ви не впевнені самостійно виконати правильний підбір макіяжу, то в цьому Вам може допомогти фахівець з візажу або консультант косметичної фірми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити