Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети макіяжу

Кожна жінка, як представниця прекрасної статі, прагне перетворити себе і навколишній світ. Досягти естетики в зовнішності допомагає декоративний make up, до якого постійно або за бажанням, необхідності звертається воістину справжня жінка, з кожним рухом косметичної кисті що осягає секрети макіяжу.Набагато простіше створювати красу професіоналам - в даному випадку визажистам і стилістам, які осягають таємниці візажу в школі майстрів протягом декількох років і протягом усього життя, практикуючи секрети макіяжу. Тому насправді секрети макіяжу доступні кожній людині, яка відчуває в собі потенціал творити прекрасне, мислить креативно і з першого погляду може скласти, грунтуючись на секрети макіяжу, незрівнянний імідж потенційного клієнта.

 

А чарівна модниця з вишуканим смаком, природним почуттям міри і гармонії в поєднанні предметів декору за текстурою, фактурою, кольором і т.д.може з дня на день пробувати багатовікові секрети макіяжу на своєму обличчі і навіть винаходити геніальні таємниці візажу.

Отже, пізнавати секрети макіяжу краще поступово - відповідно до послідовності нанесення косметичних засобів.

Секрет макіяжу № 1. Робота візажиста починається з тональної основи для макіяжу,яка повинна бути двох відтінків. Оскільки після попереднього видалення попереднього гриму молочком для особи, очищення скрабом і зволоження тоніком або кремом лоб, перенісся і область очей рівномірно покривають світлим тоном, а вилиці, крила носа, підборіддя - темним тональним кремом, який візуально нормалізує великі розміри рис обличчя.Наприклад, темний тональний крем зменшує довжину носа і витягує кругле обличчя (ідеальна овальна форма також досягається за допомогою поздовжнього нанесення під вилицями темних рум'ян, а над вилицями - світлих).

Секрет макіяжу № 2. Маскуючий темні кола під очима олівець (або крем-пудра темно-бежевого відтінку), що на тон світліше основи під макіяж, використовують після тонального крему.

Секрет макіяжу № 3. Засмагла шкіра не сприймає темного тонального крему, вітаючи бежеві та персикові відтінки в основі під макіяж.

Секрет макіяжу № 4.Вирівнявши фактуру і колір обличчя, замаскувавши вади у вигляді почервонінь, шрамів і зморшок, треба відкоригувати брови, що в ідеалі по тону повністю відповідають природному кольору коренів волосся. У разі фарбованого волосся застосовують олівці для брів з тієї ж палітри фарб.

А висвітлити брови не складе труднощів,маючи коричневі або бронзові тіні, після нанесення яких безбарвним фіксуючим гелем треба надати бровам природну форму.

Секрет макіяжу № 5. Візуально підняти брови, що додасть виразу обличчя позитивний настрій, реально, якщо область під бровами забарвити світлими тінями.

Секрет макіяжу № 6. Окресливши брови, візажист приступає до контуру очей,що малює або олівець, або підводка (стандарт - чорний колір, м'яка текстура; для світлих очей підійдуть олівці коричневого, сірого або зеленого кольору).

Не варто підводити очі усередині лінії вій, що візуально зменшує очі. Тому первісний контур очей створюють по зовнішній лінії росту вій.Контур по внутрішній стороні століття рукою художника створить ефект вражаючих котячі очей.

Секрет макіяжу № 7. Магічно ваблять очі з поволокою сьогодні стали досяжною мрією кожної жінки, яка вміє пензлем рідкої чорної підводки чітко малювати тонкі лінії на верхньому і нижньому століттях.Потім провести поверх чорних ліній на рухомому і під нижнім століттям коричневим тоном, що розтушувати вологим пензликом.

Секрет макіяжу № 8. Загадковий блиск в очах засяє природним чином, якщо правильно скласти поєднання кольору тіней і відтінку зіниць. Наприклад,легка лінія вздовж росту вій на верхньому столітті бронзових або золотистих тіней осяє зелені і кавові очі, яким також симпатизують оливкові, фіолетові, коричневі тіні. Бездонні озера синіх і блакитних) очей стануть більш виразними завдяки вершковим, рожевим, ліловим, фіалковим і срібним тіням.

Секрет макіяжу № 9.Дефект широко розставлених очей виправить штрих темних тіней у внутрішньому куточку очей. Коли очі розташовані занадто близько до носа, світлі тіні в області внутрішніх куточків очей краще розтушувати.

Секрет макіяжу № 10. Віям приділяють увагу після нанесення тіней,забарвлення яких (не більше трьох) у класичному варіанті повинні знаходитися в межах однієї палітри.

Мрія кожної жінки - довгі вії - здійсненна, якщо забарвити спочатку кінці вій, а через мить провести щіточкою від коренів прямо вгору,а також до перенісся (очі стають виразними) і до вуха (очі знаходять вражаючу мигдалевидну форму, яку завершують довгі брови).

Нижні вії в будь-якому типі макіяжу, за винятком ранкового, теж не проти стати довшим.

Секрет макіяжу № 11. Барвистість губ безпосередньо залежить від виразності очей.Оскільки головне правило (принцип і секрет успіху) майже всіх видів макіяжу, за винятком природного, говорить: якщо основний акцент зроблено на очах, то губам надолужити підкреслити природну красу за допомогою прозорого або пастельного блиску для губ, або помади ніжних відтінків.

Секрет макіяжу № 12.Для зорового збільшення губ необхідно перед нанесенням помади в кілька шарів забарвити середину вуст блиском або скористатися контурним олівцем для губ на 2-3 тони темніше помади.

Секрет макіяжу № 13. Природно здоровий рум'янець особі забезпечать ніжно-рожеві ледь помітні рум'яна,а фарба для щік коричневої палітри ідеальна для корекції мімічних зморшок.

Що ж, представлена ​​чортова дюжина секретів чаклунський краси може бути не тільки втілена в життя, але і доповнена ідейними і працьовитими леді, які розуміють справедливість слів видатного косметолога планети Хелени Рубінштейн: «Немає непривабливих жінок,є тільки ледачі »...

Додати коментар


Захисний код
Оновити