Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перманентний макіяж

Перманентний макіяж допомагає виглядати в будь-який час дня і ночі на всі 100, а це мрія кожної жінки. Адже дуже часто нас таки застають зненацька знайомі, які вирішили раптово зайти «на чай». Але, адже ясна річ, що не завжди вистачає часу на макіяж і його коректування, тому й доводиться іноді поставати перед гостями у своїй природній красі.

Для того, щоб додати Жінці зайвих 20 хвилин вранці, дати можливість виглядати протягом дня свіжою і доглянутою, світові косметологи розробили систему перманентного макіяжу (мікропігментаціі).

 

Перманентний макіяж - це підкреслення за допомогою спеціальних ліній Вашої природної краси. Косметологи можуть виділити контур Ваших губ, очей,брів і навіть сосків! Ці лінії дають можливість приймати ванни, купатися, засмагати без переживання про те, що макіяж може «потекти» або стертися.

Крім звичайного бажання зробити перманентний макіяж, існують ще й спеціальні медичні показання до нього. Так, наприклад,якщо у людини є вроджені або набуті дефекти шкіри обличчя (надмірне випадання брів або вій, «заяча» губа і т.п.). Перманентний макіяж сосків рекомендують після пластичної резекції залози молочної, для того, щоб відновити колір і форму ареоли.

Перманентний макіяж - це безболісна і стерильна процедура.Спочатку косметолог позначає контур, по якому за допомогою одноразової голки у верхній шар шкіри будуть вводити спеціальний барвник. Перед тим, як вводити голку, ділянку шкіри обробляється знеболюючим засобом. Слід зазначити, що барвник розроблений на органічній або мінеральної основі, тому алергічної реакції він не викличе.Пігмент, який вводиться під шкіру, не зачіпає нервові закінчення і кровоносні судини. Процедура так званого «татуажу» займе у Вас, в середньому, одна година.

Після проведення процедури фахівець накладе на область перманентного макіяжу спеціальний крем, який дезінфікує і знімає запалення або подразнення.

У перший день після процедури зону перманентного макіяжу потрібно промивати чистою, прохолодною водою. Це слід робити для того, щоб на шкірному ділянці не утворилася товста кірка.Якщо Ви робили перманентний макіяж губ, то можете скористатися гігієнічною помадою.

На другий день після татуажу рекомендується використовувати регенеруючі засоби, а також гігієнічну помаду або сонцезахисний крем. До тих пір, поки зона татуажу не загоїться повністю, її не можна піддавати дії сонячних і ультрафіолетових променів,а також перебувати на розпарюється процедурах (таких як сауна, баня, косметичні процедури). Корочку, яка буде утворюватися, може видаляти тільки фахівець. Остаточне загоєння буде тільки через три-чотири тижні.

Перманентний макіяж не обмежує Вас у виборі кольору, тому що в арсеналі косметолога-фахівця завжди є маса відтінків, які можна змішувати, отримуючи нові тони.

Барвник на самому початку процедури фарбує дерму набагато яскравіше, ніж сам він виглядає. Але це тільки спочатку. З часом, коли ділянка татуажу буде потихеньку гоїтися, пігмент буде змінювати свій колір на більш матовий. Тому, при підборі кольору барвника,фахівець враховує щільність і колір Вашої шкіри для того, щоб Ви отримали бажаний результат.

Якщо пігмент введуть недостатньо глибоко, то після загоєння барвник зникне, і процедуру доведеться повторити. А якщо ж голка буде введена занадто глибоко, то відтінок може вийти вельми небажаний: темно-синій або чорний.Надмірно глибоке введення може призвести і до формування рубця.

Перманентний макіяж зберігається протягом трьох-п'яти років. Його тривалість залежить від багатьох зовнішніх факторів. Але, якщо Ви оціните всі переваги татуажу і захочете повторити, - це завжди можна,адже протипоказань до нього практично немає (за винятком різних подразнень і дефектів шкіри).

Будьте привабливі завжди! :-)

Додати коментар


Захисний код
Оновити