Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж обличчя

Воістину, масаж обличчя це не тільки корисне, але і вельми приємне захід. Навчитися йому досить легко. Правильний масаж обличчя є омолоджуючим засобом для шкіри, підтримує її тонус і еластичність. Є відмінним заходом відсували старіння шкіри обличчя. Лицьові м'язи і нерви в результаті масажу обличчя також добре розминаються, Чому сприяє поліпшення кровопостачання і живлення їх клітин.

 

Розрізняють три основних види масажу обличчя - класичний масаж, пластичний і масаж обличчя «Жаке». Розрізняють їх залежно від методу взаємодії зі шкірою. Класичний вид масажу обличчя застосовується разом з кремом або олією для підтримки шкіри і м'язів в нормальному стані.Пластичний масаж обличчя передбачає більш інтенсивний тиск на поверхню обличчя, не вимагає застосування крему або масла. Можна проводити його при зів'ялої шкіри обличчя або якщо лицьова частина голови є повною. Масаж обличчя Жаке (щипковий) дуже потужний, складається з пощипування, разминаний і вібруючих дій. Варто відзначити,він має протипоказання. Цей масаж обличчя в першу чергу впливає на рубцеві місця, плями шкіри, складки, місця уражені себореєю. Щоб досягти хорошого ефекту краще скористатися послугами професіонала пластичного і щипкового масажу обличчя. У домашніх умовах можна проводити класичний масаж обличчя, з обережністю, стежачи,щоб шкіра обличчя не сильно червоніла.

Якщо на шкіри мають місця рани, герпес, гнійні області, то є сенс відмовитися від активного і самостійного лицьового масажу. Не рекомендується самостійно здійснювати щипки, розтягування і тертя шкіри обличчя. У тому, випадку якщо ви впевнені в своїх силах і взялися самостійно робити масаж обличчя,намагайтеся робити це з м'якістю, акуратно. При самомасажі особи важливо робити погладжування шкіри, а не розтирання.

Існують і підвиди масажу обличчя. Вибір тут залежить від стану шкірного покриву обличчя. Деякі медики рекомендують холодний крем для обличчя із сухою шкірою, якщо ж шкіра жирна, то краще змастити її оливковою олією, змішаним з лимонним соком. Позитивна дія приносять масла з вмістом мигдалю і касторки. Дуже зручним прийомом масажу обличчя, Який можна здійснити в домашніх умовах, є масаж обличчя за допомогою льоду, який дозволяє досягти виразного кольору обличчя і підняти тонус шкіри. Для початку варто, однак дослідити, як ваша шкіра реагує на різні речовини, масла і креми. Варто з'ясувати чи є алергічні реакції, почервоніння. Переконавшись,що побічних ефектів немає, можна приступати до регулярних процедур масажу обличчя.

Варто приділити увагу і напряму проведення масажу обличчя. Це дуже важливо, потрібно дотримуватися простих правил: у напрямку від носа до скронь, від підборіддя вздовж щелепи до нижньої частини вуха, від куточків рота до мочок вуха,від верхньої частини губи до верхньої області вуха. Важливо проводити правильний масаж обличчя в області очей: від внутрішніх кутів ока до зовнішнім, коли масажується верхню повіку, у свою чергу нижню повіку потрібно масажувати від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.

Додати коментар


Захисний код
Оновити