Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правила макіяжу

Правила макіяжу кожна жінка для себе створює самостійно. Однак існують все ж певні норми, які повинні використовувати всі. З чого починається ранок кожної жінки? Вона вмивається, а потім робить макіяж. Протягом дня дзеркало стає її вірним супутником. Дівчина постійно заглядає в нього, підфарбовуючи очі і підбиваючи губи.А ввечері, збираючись на прогулянку, мила пані знову дістає косметичку і підфарбовує обличчя. Ну, це, якщо чесно, найгірший варіант. У кращому, вона змиває з себе всю косметику і накладає макіяж заново. При цьому, виглядає вона вже абсолютно інакше, ніж вдень. Все тому, що макіяж макіяжу ворожнечу.

 

Перш ніж почати макіяж,подбайте про хороше освітлення, тому що без нього у вас нічого не вийде. Освітлення не повинно бути занадто яскравим, як від денного світла, краще нехай буде м'яким, не сліпучим. Слідкуйте за тим, щоб на обличчя не падали тіні, інакше ви не зможете правильно нанести макіяж.

Лампи денного світла використовувати ні в якому разі не рекомендується.Цілком підійдуть звичайні лампочки під білим або світлим абажуром.

Правила макіяжу починаються з того, що його потрібно робити перед дзеркалом, яке не спотворює обличчя.

Бажано в цей час надягати щось таке, що б Ви не боялися забруднити, а також стрічку або обруч для волосся. Вони повинні бути білого кольору,щоб не дезорієнтувати Вас у виборі колірної палітри.

Необхідно також враховувати те правило макіяжу, яке свідчить: Ви повинні заздалегідь знати, який одяг на Вас буде, адже її відтінок і макіяж повинні гармоніювати один з одним. Якщо Ви готуєтеся зробити професійний макіяж,то вам обов'язково знадобляться кошти для демакіяжу та підготовки особи до макіяжу, тональні засоби, коригуючі засоби, розсипна пудра, засоби для її нанесення, косметичні олівці, пензлі для брів, губна помада, тіні для повік, аплікатори, рідка підводка для очей, туш для вій, рум'яна, пінцет,пульверизатор з водою і ватні палички.

Основні правила макіяжу:

1. Для початку потрібно визначити, для чого і з якою метою робиться макіяж. Тобто, Ви просто йдете на роботу, плануєте відвідати урочистий захід або зовсім хочете поміняти імідж. Буває, що дівчина, яка вирішила змінити імідж, хоче зробити це саме за допомогою макіяжу. У цьому випадку вона виявиться абсолютно права.2. Коли Ви визначитеся: денний, діловий, вечірній або класичний макіяж будете робити, не забудьте, що навіть перераховані вище типи відрізняються один одного. Тобто, в деяких випадках, денний макіяж може бути яскравим, а в інших - ніжно-природним.

3. Вечірній макіяж теж може мати різне призначення. Наприклад,з ним можна відправитися в театр, на вечірку, банкет або просто в гості. Створюючи вечірній макіяж, у вас є відмінна можливість проявити себе як талановиту особистість і дати волю розгулялася фантазії. Ви навіть можете вибрати для себе макіяж якої-небудь знаменитості, головне, щоб він підходив Вам.

4.У правила макіяжу також входить визначення колірного типу. Він, в першу чергу, потрібен для того, щоб правильно вибрати тон губної помади. Адже від неї залежить, як буде виглядати ваше обличчя: свіжим або згаслим.

5. Для того, щоб виглядати молодше своїх років, потрібно підбирати тіні, помаду і рум'яна однотонних кольорів.В іншому випадку ви тільки додасте собі вік.

6. Важливе значення має колір волосся. Він дає можливість правильно визначити Ваш цветотип. Тобто, до якої порі року Ви ставитеся за колірною гамою.

 

Перш ніж почати фарбуватися, необхідно засвоїти прості правила макіяжу:

1. Всі штрихи і руху, за допомогою яких ви наносите макіяж,повинні бути м'якими, ніжними і легкими.

2. Дотримуйтесь золоту середину. Ваш макіяж не повинен виглядати зухвало і спотворювати Ваше обличчя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити