Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сірих очей

Макіяж для сірих очей здатний творити чудеса! Сірі очі зустрічаються у більшості жінок. Найчастіше, дівчата нарікають на такий невиразний і, за великим рахунком, непримітний колір очей. Що ж, може природа і не наділила очниці смарагдовим або аквамариновим світлом, але у сірих очей все ж є своя перевага: вони є хамелеонами.Це якість дуже важливо при нанесенні макіяжу. Саме макіяж для сірих глазstrong> може зробити відтінок Ваших очей таким, яким Ви хочете: загадково-димчастим, радісно-яскравим, кольором свіжої зелені або весняного неба.

 

Але, макіяж для сірих очей все ж не простий в своєму виконанні. Потрібно бути гранично акуратним і уважною, щоб не нанести тіні, Які зроблять Ваш погляд порожнім, байдужим і холодним. Півбіди, якщо він ще виявиться просто невиразним, але якщо страхітливим і льодовому душу, - це набагато гірше.

Сірі очі відносяться до холодного типом квітів, а значить, по ідеї, їм і повинні підходити холодні відтінки тіней. Але, сірий колір очей має безліч відтінків,серед яких є і зеленуватий (завдяки своєрідній пігментації), а від нього вже віє теплом. Тобто, перш ніж наносити макіяж для сірих очей, потрібно уважно розглянути відтінок своїх очей, щоб не помилитися у виборі тіней. Адже, якщо Ваші очі ставляться до теплого типу, то, відповідно, і косметичні засоби повинні бути подібними.

Якщо Ви користуєтеся підведенням і коричневими тінями, будьте дуже обережні. Можливо, самі собі Ви цілком подобаєтеся з такою собі «розписом», але з боку може здаватися, що ви хворі, засмучені або заплакані. Природну красу сірих очей повністю перуть теракотовий і помаранчевий відтінок темних тіней. Це відбувається внаслідок того, що вони,як би відтягують всю увагу на себе, «стираючи» очі з обличчя. «Провалюють» сірі очі і чорна підводка. Тому, макіяж для сірих око не передбачає її використання. В іншому випадку, який би не був колір тіней, вони Ваші очі вже не врятують.

Сірі очі, як родичів, приймають саме сірі відтінки тіней. Для денного макіяжу можуть підійти матові відтінки, а от для вечірнього, мабуть, тільки металеві з блискучим ефектом. Вони допоможуть створити неповторний, гармонійний макіяж для сірих очей, які просто таки будуть світитися. Але, перламутрові тіні підійдуть тільки тим,у кого очі не опухають або над ними не нависають повіки.

Сірі і металеві тіні можна використовувати в контрасті з білими. Накладати їх потрібно у внутрішніх куточках очей або під бровою.

Святковий макіяж для сірих очей можна створювати за допомогою блакитних і синіх тіней. Вони також дуже добре гармонують з сірим кольором очей.Глибокий колір синяви «вихопить» у сірих очей блакитний пігмент і зробить їх ще більш виразними. Якщо Ви хочете зробити Ваш природний колір очей світліше, то використовуйте темні сині відтінки тіней, якщо темніше, то підійдуть ніжні блакитні тони.

Повсякденний макіяж для сірих очей може цілком обійтися і без тіней. Використовуйте сірий,синій або блакитний перламутрові олівці для підведення очей. Позначте їм зовнішній кут ока або прокрасьте лінію росту вій повністю.

У макіяжі для сірих очей добре виглядають і зелені відтінки тіней. Це можуть бути як смарагдові, так і оливкові тіні. Вони теж дають можливість сірим очам проявити свій зелений відтінок.Макіяж для сірих око не заперечує експерименту з фіолетовими тінями. Вони, як не дивно, не перекривають кольору очей. Добре поєднуються в комплексі фіолетові і зелені тіні. Який варіант нанесення вибрати, вирішить сама власниця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити