Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зняття макіяжу

Зберегти свою чарівність і молодість хоче кожна жінка. Вона намагається добре виглядати за допомогою дієт, косметики, одягу, манер. Але, все це вимагає від неї певних знань і умінь, в чому і полягає рецепт краси. Саме основне, що видає вік жінки, це очі і шия. І, навіть не дивлячись на те,що у прекрасної дами буде променистий грайливий погляд, шкіра навколо очей з дрібними зморшками підкреслить її вік. Звичайно, не виключені й мімічні зморшки, але вони легко забираються за допомогою різних кремів. З віковими впоратися набагато складніше. Як не дивно це звучить,але дівчата можуть заробити собі в юному віці і додаткові зморшки поряд з в'ялістю шкіри навколо очей.

Такий ось «недолік» набувається через неправильне зняття макіяжу. У повсякденному житті ми не надаємо цьому великого значення, іноді навіть лягаючи спати з нафарбованими віями. Вранці, як ні в чому не бувало,накладаємо туш заново, ледь змив теплою водою «вчорашню». Звичайно, на перший погляд здається, що нічого не змінюється. Ми такі ж красиві, бадьорі і свіжі ... Але ж процес руйнування клітин ніжної шкіри очей не відбувається стрімко ... А результат виходить досить таки жалюгідний.Зняття макіяжу з очей може допомогти збереженню краси і привабливості, а може, навпаки, нашкодити. Головне в цій справі знати основні правила зняття макіяжу.

 

Знімати макіяж потрібно тільки спеціальним засобом, який щадить Вашу шкіру і акуратно видаляє косметику. Засіб для зняття макіяжу потрібно підбирати відповідно до типу Вашої шкіри.Тільки слід враховувати, що шкіра біля очей трохи суші основною. Тому, якщо Ви відносите свій тип шкіри до сухої, нормальної або комбінованої, виберіть молочко, яке містить зволожуючі елементи. Якщо шкіра жирна, то краще всього використовувати пінку, мус або гель.

Цілком можливо, що Ваша шкіра схильна до алергічних реакцій. Тому, зняття макіяжу повинно проводитися дуже акуратно, з урахуванням особливостей Вашої шкіри. Найкраще запитати ради у алерголога або дерматолога.

Зняття макіяжу повинно провадитися за особливою технологією. Деякі засоби для його зняття припускають ще й використання води.Тобто, спочатку необхідно змочити ватні тампони водою (краще всього використовувати кип'ячену воду, бо вода з під крана жорстка, і може містити хлор) і накласти їх на кілька секунд на вії. Потім акуратно видалити те, що зніметься. Залишилася туш необхідно зняти спецзасобом,провівши сочень в ньому спонжиком від коріння вій до їх кінчиків. Проробляйте це з ніжністю, щоб не вирвати вії і не розтягнути чутливу шкіру повік.

Коли туш видалена, зняття макіяжу з повік проводиться подібним чином. Тобто, проводять тампоном від внутрішнього куточка ока до зовнішнього і навпаки. Розтягувати і тиснути на шкіру не слід,бережіть її. Якщо Ваша косметика водостійка, то змочений в засобі тампон на кілька секунд покладіть на повіку. Тоді косметика зніметься легше.

Зняття макіяжу під очима повинно проводитися по масажних лініях. Очищаючий засіб не повинен вбиратися в шкіру, тому не втирайте його.Зняття макіяжу за допомогою гарячої або холодної води і мила завдасть значної шкоди вашій зовнішності. Тому, краще не експериментуйте подібним чином.

Після того, як макіяж видалений, протріть область під очима спеціальним лосьйоном для очей. Потім рекомендується ненадовго прикласти до очей кубики льоду з відвару ромашки,після чого нанести крем для шкіри навколо очей.

Зняття макіяжу з ніжної шкіри вік - це дуже делікатний процес. Але, при правильному підборі засобів і дбайливому догляді Ви запросто зможете продовжити свою молодість і зберегти красу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити