Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про омолодження обличчя

Про секрети молодості

Однією з послуг, що є найбільш затребуваною в світі косметології, є омолодження і зокрема омолодження обличчя. У наш час просто необхідно мати вигляд успішної людини. У свою чергу, успіх будь він в особистому житті або на роботі, впритул стикається з красою.

Є велика кількість методик з омолоджування обличчя,а якщо говорити більш точно, методик з омолодження шкіри обличчя.

 

Перелік найпоширеніших сьогодні способів омолодження:

Омолодження обличчя за допомогою спеціальних омолоджуючих масок

Маски можуть мати як натуральний склад, тобто виготовлені в домашніх умовах, так можуть мати і складний хімічний склад.Як же омолоджуюча маска діє? Її механізм в більшості випадків дуже простий: після того, як речовина маски стикнувся з шкірою, відбувається зволоження її поверхневого шару. Чи не є секретом, що в більшості випадків волога для шкіри корисна.

Тим не менш, деякі фірми,які виробляють омолоджуючі маски для обличчя призводять твердження, що старіння шкіри більше не є проблемою. Це відбувається тому, що їх продукт надає дію на рівні клітини, регулює обмін речовин в шкірі і робить процеси старіння повільніше, стимулює оновлення клітин шкіри і також підтримує на оптимальному рівні водний,кисневий і жировий баланси.

Голковколювання як один із способів омолодження обличчя

Сильне дію, що надає стимуляцію на епідерміс, відбувається, завдяки голкам, які вставляють прямо в зморшки. У той час, коли йде процедура голковколювання, до обличчя йде прилив крові, що веде до стимуляції клітин шкіри, а вони, в свою чергу,починають вироблення додаткової колагену.

Про лазерни методи омолодження обличчя

У цьому випадку за допомогою вуглекислотного лазера спеціальний прилад усуває поверхневий шар на шкірі обличчя. При цьому йде стимулювання зростання власного колагену шкіри. За допомогою лазерного променя відбувається видалення шкіри.Цей промінь передає дуже малому обсягу тканини велику кількість енергії за дуже короткий період часу, завдяки поглинанню поверхневим шаром шкіри. У кінцевому підсумку відбувається вибух на мікро рівні, де трапляється випаровування даного об'єму тканини.

ПРОЦЕДУРА ОМОЛОДЖУВАННЯ ОСОБИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Клініки, що займаються пластичною хірургією, досить успішно ведуть боротьбу з мімічними та іншими зморшками за допомогою ліфтингу. Ліфтинг - це процедура, при якій відбувається підтяжка шкіри обличчя. Класична підтяжка обличчя полягає в наступному: робиться довгий розріз,який починається на області скроні і триває по межі вушної раковини, точніше, по передній кордоні вушної раковини. Коли розріз доходить до мочки вушної раковини, він огинає її і виходить на потиличну область. Потім відбувається широке відшарування шкіри щік, скронь, шиї і підборіддя, далі йде перерозподіл і висічення шкірних надлишків.Про ІНШИХ

ТЕХНОЛОГІЯХ ОМОЛОДЖУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

Що ще пропонує сучасна пластична косметологія і пластична хірургія в області боротьби зі зморшками і в області омолодження шкіри?

Золоте армування шкіри, ендоскопічний ліфтинг, ін'єкції Ботокса і рестилайна, фотоомолоджування і деякі інші процедури можна пройти в багатьох клініках,займаються пластичною хірургією.

Своєрідний енергетичний масаж з омолоджування обличчя і тіла пропонують майстри з йоги. За допомогою методик по очищенню організму адепти з лікувального голодування закликають до омолодження шкіри. Ну а за старовинною китайською і корейською рецептурі готуються маски з женьшеню.Можна проводити довгі обговорення про переваги, ціни і результативності якого-небудь засобу для омолодження обличчя, в результаті так і не прийшовши до підсумкового висновку щодо того, який засіб краще.

Тут багато залежить від Вашої індивідуальності, наявності вільного часу і грошових коштів. Удачи у виборі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити