Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пілінг хімічний

У наші дні хімічний пілінг являє собою процедуру, яка має найбільш часте застосування в практиці косметології, вона використовується для коригування деяких косметичних шкірних дефектів.

Загальновідомо, що хімічний пілінг - це навмисне пошкодження покривів шкіри, яке контролюється,і вона вчиняє ремоделирование шкірних покривів і опосередковану її регенерацію. Шкіра починає посилене синтезування колагену та інших складових міжклітинної речовини, тим самим, вона захищає себе від завданої травми. Безумовно, це призводить до вирівнювання рельєфу шкірного покриву і підвищується тонус шкіри (ефект ліфтингу),а це є необхідна складова корекційної терапії ознак старіння.

 

Хімічний пілінг почав своє поширення лише після 1962, після того, як були опубліковані наукові статті, де піддалися обговоренню і показання для процедури пілінгу, і властивості фенолу, і клітинні зміни шкіри при даній процедурі.Сьогодні отримали чіткі визначення основні показання, рекомендовані для проведення процедури хімічного пілінгу, який за глибиною, з якою він впливає на шкіру, ділиться на наступні складові:

ПОВЕРХНЕВИЙ хімічний пілінг - веде до ексфоліаціі або поверхневих шарів епідермісу, або його повністю,навіть аж до сосочкового шару дерми.

Серединні - веде до запрограмованому хімічного опіку, після якого відбувається відшаровування епідермісу і дерми, прямо до сітчастого шару, а саме до його верхнього відділу.

Глибокий - його виробництво засноване на використанні складів, в яких міститься фенол,а в деяких випадках - кротоновое масло і при цьому відбувається максимум деструкції, прямо до середньої частини сітчастого шару дерми. За допомогою такого пілінгу як феноловий, здійснюють усунення атрофічних і втягнутих рубців, а також - розгладження глибоких зморшок на обличчі, від цього поверхню шкіри стане туго натягнутою, то є. Іншими словами,має місце такий ефект, як підтяжка шкіри обличчя, зберігатися він може протягом п'яти-восьми років.

Чим більш глибокий характер мають пошкодження шкіри, тим вище стає ризик ускладнень, які можуть виникнути - пігментація, дерматити, рубці. У зв'язку з цим, існують суворі показання, необхідні, щоб зробити вибір на користь того чи іншого виду пілінгу. Наприклад, серединно-глибокий вид пілінгу показаний,якщо йдеться про присутність всіх вікових змінах шкіри і наявності рубців різної природи. Важливо не забувати, що після того, як були проведені динячі види впливу, потрібен певний період відновлення - від десяти днів до шести місяців.Виникає необхідність у більш ретельному професійному та домашньому постпілінговой догляді - для того, щоб запобігти всілякі ускладнення. Коли вікові зміни мають ще незначний характер, а це пацієнти, вік яких до сорока років, хорошим методом є процедура поверхневого пілінгу.

Після проведення восьми-дванадцяти процедур виходять відмінні результати, що виражаються в поліпшенні зовнішнього вигляду шкіри, її еластичності й тургору.

Найбільш популярною процедурою є поверхневий хімічний пілінг, заснований на фруктових кислотах. Цей вид пілінгу не без підстав вважають самим щадним серед інших - це килоти,що зустрічаються в багатьох фруктах (альфа-гідрокси кислоти (AHA)). До цих кислот має відношення яблучна, молочна, лимонна та гліколева кислоти. Даний вид пілінгу найбільш безпечний з усіх, з легкістю переноситься і дає непогані результати.

Гліколева кислота більш всіх вивчена. Вона забезпечує високу здатність проникнення тим,що з усіх AHA має найменшу молекулу. Саме у зв'язку з цією причиною вона використовується в косметології найбільш широко. Дослідження, проведені в останні роки, показують, що препарати, вироблені на основі гіалуронової кислоти дають величезний ефект при проведенні корекції нерівностей шкірної поверхні, дрібних зморшках,гіперпігментації, зниженні тургору й еластичності.

Можливості хімічного пілінгу не обмежуються рамками тільки естетичного ефекту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити