Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дарсонвалізація

У салонах краси і фізіотерапевтичних кабінетах вже досить давно і успішно проводиться процедура, яка іменується дарсонвалізацією. Нинішні сучасні технології дали нам можливість у придбанні компактного і недорого за ціною приладу для використання його в домашніх умовах, який називається - дарсонваль.З придбанням цього приладу відпадає необхідність звернення до фахівця в проведенні косметичних і лікувальних процедур. Перед тим, як приступити до самостійного використання приладу, все ж, має місце розібратися в тому, а що ж являє собою процедура дарсонвалізації,для яких цілей використовуються дарсонваль та ознайомитися з протипоказаннями.

 

Дарсонвалізацією називають процедуру впливу невеликими імпульсними струмами високої частотності і напруги через вакуумний електрод зі скла, який наповнений газом. Прилад названий на честь француза Жака Арсенія д `Арсонваль,тому що саме він створив цю методику лікування (тому прилад отримав назву - дарсонваль, а іноді його ще називають дарсенваль або дорсенваль). Функції приладу надзвичайно широкі: дарсонваль надає допомогу при проблемній шкірі, сюди відноситься і целюліт, також при остеохондрозі, безсонні, облисінні і різних інших захворюваннях.Пройшовши курс дерсонвалізаціі, він допоможе в позбавленні від головних болів і від втоми, в поліпшенні імунітету і підвищенні працездатності.

Використання дарсонваля в значній мірі покращує циркуляцію крові, активізуючи кровообіг, одночасно з цим покращується робота системи венозного кровообігу.Результат не змусить себе довго чекати: відбувається поліпшення в постачанні тканин киснем і необхідними поживними речовинами, також відбувається активізація обмінних процесів в жировій підшкірної прошарку, усуваються набряки. У процесі дарсонвалізації прискорюється не тільки рух крові, але також і лімфи,що в результаті незабаром позбавляє від целюліту. А при використанні дарсонваля обмін речовин в шкірі відбувається набагато швидше, що сприяє більш глибокому проникненню лікувальним мазям і всіляким косметичним засобам, а це, в свою чергу, просуває на рівень вище їх ефективність.

Токи цього приладу надають понижувальний дію на чутливість рецепторів, що відповідають за больові відчуття, що дає можливість використовувати процедуру дарсонвалізації як виявляється ефект знеболюючого засобу, а також засоби проти свербіння. Встановивши режим "тихого розряду",дарсонвалізація надає допомогу в підвищенні пружності та еластичності шкіри, чинить опір у появі зморшок, надає благотворну дію на секрецію сальних залоз.

Встановивши режим "іскрового розряду", відбувається виділення оксидів азоту і озону, які мають бактерицидні властивості. У цьому випадку підсушується шкіра,відбувається стерилізація гнійників і ран, також активізуються захисні властивості шкіри. Крім усього цього, в режимі "іскрового розряду" стимулюються зародки цибулин волосся, тим самим прискорюється їх зростання, також відбувається кріплення волосся, і вони стають гущі.

Особливу увагу необхідно приділити тому, як за допомогою дарсонваля лікується целюліт.У зв'язку з тим, що целюліт має свій початок з порушення обмінних процесів в шкірі і підшкірній жировій прошарку, а також з порушення циркуляційної здатності рідин, саме процедура дарсонвалізації надає допомогу у вирішенні проблеми целюліту на перших етапах цього захворювання.

За допомогою приладу - дарсонваля з'являється можливість в активізації кровообігу в капілярах, усунення застою крові у венах, у зменшенні набряків. У сукупності це веде до швидкого зникнення, що мають місце, неприємних симптомів целюліту.

Коли целюліт придбав етапи пізнього розвитку, то використання дарсонваля не надто ефективно,але в здійсненні комплексної терапії процедура дарсонвалізації допомагає у поліпшенні загального стану і зовнішнього вигляду шкіри. Має сенс одночасно із застосуванням дарсонваля використовувати спеціальні антицелюлітні креми на масляній основі. У даному випадку проникнення активних інгредієнтів буде глибше, а це підвищить ефективність, як крему,так і самої процедури дарсонвалізації.

Основні протипоказання в проведенні процедури дарсонвалізації:

серйозні захворювання серцево-судинної системи, злоякісні пухлини, вагітність, кровотечі різного характеру, епілепсія. Крім цього, в зоні, де відбувається вплив не повинно знаходитися імплантатів,порушеною чутливості шкіри, пухлин, гірсутизму (надлишковий ріст волосся на обличчі).

Додати коментар


Захисний код
Оновити