Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Самомасаж обличчя

Для підтримки хорошого стану шкіри обличчя щоденний масаж має велике значення, так як через нього ставиться мета - щоденне розгладження зморшок і правильне нанесення крему.

До самомассажу необхідно підготуватися. Насамперед треба звільнити шию, сісти в зручну позу, очистити шкіру обличчя, розслабити м'язи шиї та обличчя.При самомасажі треба користуватися переважно одним прийомом - поколачиванием. Воно покращує кровообіг в шкірі і надає рефлекторна дія. Техніка поколачивания проста: кінцями чотирьох випрямлених зімкнутих пальців обох рук одночасно виробляють лупцювання шкіри обличчя. Правою рукою поколачивающими праву половину обличчя, лівій - ліву половину.

 

Під очима лупцювання роблять подушечками третього, четвертого і п'ятого пальців, але не всіма відразу, а кожним по черзі. Таким чином, удари пальців слідують швидко один за іншим.

Підщелепні область рекомендується масажувати поплескуванням тильною стороною пальців. Поплескування починають лівою рукою справа наліво,потім правою рукою зліва направо, повторюючи цей рух кілька разів. Подвійне підборіддя дуже зручно поплескувати рушником або серветкою, для чого середню частину рушника змочують водою, віджимають, складають удвічі і тримають за кінці, то натягуючи, то розслабляючи його.Багаторазове натягування рушники і послідовне розслаблення його виробляє лупцювання по підборіддю, яке надає більш глибоке дію, ніж лупцювання пальцями.

Самомасаж слід проводити систематично. Якщо лупцювання недостатньо ефективно, рекомендується додати ще кілька погладжують рухів.

 

1.Погладжування чола. Кінцями 3-4 пальців погладжують лоб в напрямку від брів до волосистої частини голови; правою рукою погладжують праву половину чола, лівої - ліву. Погладжування верхньої частини щоки. Кінцями два-три пальців виробляють легке погладжування в напрямку від спинки носа до скроневих областях.

Погладжування середній частині щік. Погладжування проводиться долонною поверхнею двох-трьох пальців від середини верхньої губи у напрямку до вушного отвору.

Погладжування нижній частині щік і підборіддя. Погладжування цієї частини особи проводиться двома способами: долонній і тильній поверхнями пальців.Долонною поверхнею пальців легко погладжують від середини підборіддя до вушної мочки або тильною поверхнею чотирьох пальців обох рук від середини підборіддя, під ним і в сторони - по напрямку до вух.

Ці рухи бажано проробляти щодня або, в крайньому випадку, через день.

Методика самомасажу надзвичайно проста, зручна,доступна і не вимагає великої витрати часу. Слід, однак, сказати, що самомасаж не може повністю замінити масажу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити