Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметичні дефекти шкіри. Веснянки

Веснянки - невеликі пігментні цятки - для багатьох є прикрим дефектом шкіри. Часом вони бувають великі і рясно покривають шкіру на обличчі, грудях, спині і руках. Колір їх неоднаковий - від світло-бурих і жовтуватих у людей зі світлою шкірою до темно-коричневих - у осіб зі смаглявою забарвленням шкіри і темним кольором волосся.Веснянки бувають в будь-якому віці, але зустрічаються вже в 14-15 років. До 20-25 років число їх збільшується і інтенсивність забарвлення окремих плям посилюється. Після 30-річного віку кількість веснянок не змінюється, а забарвлення їх стає блідіше. Після 40 років веснянки часто абсолютно зникають.Забарвлення веснянок і число їх залежать від сили освітлення сонячними променями.

 

Кращим засобом проти веснянок є захист шкіри від сонячних променів. Такий захист особливо необхідна у весняний час, так як навесні шкіра більш чутлива до сонячних променів. У літній час шкіра звикає до сонячних променів.Для захисту від сонця рекомендується користуватися широкополими капелюхами та парасольками.

При слабо виражених ластовинні хороший косметичний ефект дає народний засіб - кисле молоко, бо кисле містить молочну кислоту, що володіє властивістю лущиться і відбілювати шкіру. Вимивши обличчя з милом, наносять на нього кисле молоко,яке через 20 хвилин змивають водою кімнатної температури. Процедури проводять щодня. Коли буде отриманий бажаний результат, шкіра набуває приємний матовий відтінок. Якщо веснянок не так вже багато і вони слабо забарвлені, то буває достатнім протирати шкіру обличчя вранці і ввечері соком ріпчастої цибулі,оцтом (одна чайна ложка столового оцту на склянку води), лимонним соком або соком червоної смородини. Можна накладати на обличчя тертий свіжий огірок.

Корисно також умивання березовим соком і настоєм з розтертих листя свіжої петрушки, залитих на добу водою кімнатної температури.

Якщо ефект від зазначених коштів буде недостатнім, то можна рекомендувати і наступний режим:

Вранці після вмивання обличчя слід протерти одним з наступних розчинів:

• Оцет - 20 г. Лимонний сік - 16 г. Вода - 10г.

• Бура - 16 р. Одеколон - 20 г. Вода - 130 р. Потім на 15 хвилин накласти на обличчя захисний

крем аптечного приготування,залишки якого знімають ватою і припудрюють особа пудрою, що має в своєму складі хінін або салол (на одну коробку пудри три грами хініну або салолу).

Захисні креми і пудри діють тільки 2 - 4 години. Протягом дня застосування їх потрібно повторювати. Захисний крем від ластовиння можна приготувати й самому. Увечері,коли особа буде вимито і протерті одним із зазначених вище розчинів, під очі наносять живильний крем, а на місця розташування веснянок - один з відбілюючих кремів. Креми ці викликають поступове, непомітне лущення рогового шару шкіри. Через 1-2 години крем витирають. Вранці залишки крему змивають теплою водою з милом.Перед виходом з будинку на шкіру наносять захисний крем.

Рецепт захисного крему для сухої шкіри наступний: окису цинку - 3 г, хініну - 2 г, рослинного масла (мигдального, вазелінового) - 6 м. Все це розтирається в однорідну масу, до якої додають 16 г вазеліну.При жирній шкірі рецепт крему такий: 2 г хініну і 3 г окису цинку ретельно розтирають з 6 г гліцерину до зникнення крупинок, а потім додають 16 г гліцерину і знову розтирають суміш. Окис цинку можна замінити білою глиною або, в крайньому випадку, звичайної пудрою.При тривалому перебуванні на відкритому повітрі необхідно користуватися сильнішими захисними засобами: до збитого білка додають 25 г гліцерину, 50 г одеколону і 20 г пудри. Вже з перших весняних днів, щодня перед виходом на вулицю, слід змащувати шкіру обличчя.Для приготування протирань можна також збити в піну білок і змішати з соком одного лимона, 4 г гліцерину і 100 г горілки.

Якщо зазначені вище кошти недостатні, то необхідно після протирання обличчя застосовувати одну з мазей наступного складу:

Пергідролю - 1,6 г;

ланоліну-15 г;

вазеліну-16 м.

Білій осадової ртуті - 2 г;

вісмуту - 1, 6 г;перекису водню - 1 г;

саліцилової кислоти - 0,6 г;

камфори - 1 г;

вазеліну-30 м.

Білій осадової ртуті - 2 г;

окису цинку - 3 г;

вазелінового масла - 5 г;

вазеліну-15 г. Крем необхідно втирати протягом декількох днів.

Втирання кремів зазвичай викликає подразнення шкіри і лущення. Після відлущування веснянки зазвичай бліднуть або зникають.Надалі слід систематично застосовувати захисні креми та розчини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити