Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чистка обличчя. Воднотемпературний масаж

Так можна назвати процедуру, що складається з попеременного обливання особи водою контрастної температури. У два таза наливають воду: в один - гарячу, в іншій - холодну. Спочатку на шкіру роблять 4-5 кидків холодної води, потім гарячою і знову холодною. Цю процедуру повторюють 4-5 разів. Чим різкіше різниця в температурі, тим більший ефект від процедури.Однак якщо така зміна води викликає роздратування шкіри, слід зменшити різницю в температурі і поступово привчати шкіру до цієї процедури, потроху збільшуючи контрастність води.

 

Чистка обличчя застосовується при будь-якій шкірі. Мета її - звільнити гирла сальних залоз від рогових пробок. Проводиться в комбінації з паровою ванною і дарсонвалізацією.Очистіть осіб, зазначених у вугрової sиpi, zagryaznenii і zakuporke тхора доступні камедонів, prosyanok. Її nelyzya provodity на vospalennиh і nagnoivshihsya ugryah, kozhnиh zabolevaniyah (еkzema) еpilepsii, gipertonicheskoy тендерної, bronhialynoy астми.

 

Угорський настільних dovolyno zakuporivayut у відео probok ustyya salynиh протоки і залізниць.Перш за все слід розм'якшити ці пробки, розширити отвори проток сальних залоз. Особливо добре розм'якшує шкірні пробки вологе тепло. З цією метою роблять парову ванну або замінюють її гарячим компресом.

Підготовка до парової ванні різна і залежить від стану шкіри: при нормальній шкірі досить протерти її розчином одеколону,при жирній - чистим спиртом або нерозведеним одеколоном. Уражені вуграми ділянки шкіри змазують мильним спиртом.

При значному забрудненні шкіру миють водою з милом, з додаванням камфорного або нашатирного спирту. Шкіру обличчя очищають по масажних лініях, умивання виробляють ватним тампоном круговими рухами в області чола, щік, носа,підборіддя. Мильну піну змивають теплою водою, обличчя злегка обсушують паперовою серветкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити