Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як накладати креми

Важливо вміти зробити правильний вибір крему для свого обличчя. Найкраще звернутися за порадою до лікаря-фахівця.

Важливо навчитися правильно наносити крем на шкіру обличчя, так як недотримання певних правил може спричинити погіршення стану шкіри.

Крем наноситься на обличчя легкими ковзаючими рухами в певних напрямках.Ні в якому разі не можна розтирати змащене кремом обличчя, так як при цьому шкіра розтягується, що веде до утворення передчасних зморшок.

 

Під очима, де шкіра дуже ніжна і має мало жирової клітковини, змащують тільки поживними кремами. Відбілюючі креми можуть викликати опіки під очима, набряклість і лущення.Область під очима потрібно змащувати особливо обережно - розтягування шкіри тут призводить до утворення дрібних зморшок - гусячих лапок. Крем наноситься легким поколачиванием пальців в напрямі від зовнішнього краю ока до внутрішнього. Якщо на обличчі є помітний пушок, то ділянку цей змащувати живильним кремом не слід,так як він сприяє росту волосся.

Часто зустрічається комбінована шкіра обличчя, тобто є і сухі і жирні ділянки шкіри. У таких випадках слід застосовувати різні креми. Нанесення на жирні ділянки (зазвичай вони бувають на носі і підборідді) живильного крему може викликати розширення пір, утворення вугрів, і, навпаки,накладення без розбору деяких кремів на ділянки сухої шкіри спричинить зморщування і лущення її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити