Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметика - не чари

Дорогі, найкращі засоби не допоможуть, якщо їх використовувати неправильно технічно і не там, де треба. Для того, щоб добре виглядати і бути здоровою, необхідно щодня приділяти кілька хвилин своєї зовнішності.

Вечірні процедури

Вечірні процедури є основою догляду за шкірою обличчя. Ніколи не лягайте спати з залишками фарби, пудри і бруду на шкірі. Найкраще її очистити спеціальним кремом, який потрібно нанести товстим шаром на обличчя і шию і через кілька хвилин стерти його ватою, при цьому рухи повинні бути весь час спрямовані вгору. Залишки крему зніміть лосьйоном і, нарешті, сполосніть обличчя холодною водою.

 

Ранкові процедури

Сполосніть обличчя теплою,потім холодною водою. Протріть обличчя тонізуючим лосьйоном, при цьому не натискайте на шкіру і не витягайте її.

Харчування шкіра отримує від різних кремів. Нанесіть їх тонким шаром на чисту шкіру і залиште на півгодини-годину. Тільки у виняткових випадках залишайте крем на всю ніч. Жирний крем бруднить білизну і заважає шкірі вільно дихати. Крем спочатку розітріть в долоні лівої руки, щоб він розм'як, потім нанесіть його висхідними рухами від підборіддя, куточків рота і крил носа до скронь. Навколо очей наносите крем, починаючи від внутрішнього куточка ока по верхньому століттю, і по нижньому століттю поверніться до носа. Лоб розтирайте віялоподібно, від основи носа до волосся і в сторони.

Для того, щоб не витягати шкіру, треба працювати однією рукою, а інший притримувати шкіру. Можна також втирати крем, відкривши рот або надувши щоки. Цим ви воспрепятствуете утворенню зморшок і витягуванню шкіри. Через півгодини надлишок крему треба стерти.

Для захисту шкіри від впливу клімату і забруднення служить заключна процедура.Перш ніж пудритися, треба накласти тонкий шар крему на шкіру. Цей шар попереджає попадання пилу в пори, їх закупорку і розширення. Крем додає напудрений особі прозорість, легкість і приховує пудру.

Денний крем, на відміну від поживного, не проникає в шкіру, тому його не треба втирати або використовувати для масажу.Денний крем треба нанести і, злегка постукуючи пальцями, розподілити по обличчю. Через кілька хвилин промокніть надлишок крему туалетного серветкою. Доглядати за шкірою обличчя потрібно не тільки для того, щоб виглядати краще, але і для оберігаючи ня шкіри від зовнішніх впливів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити