Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шкіра змішаного типу

Догляд за шкірою змішаного типу тим складніше, чим більше різниця в типі шкіри.

При наявності нормальної шкіри і не дуже активної секреції сальних залоз на носі і підборідді обличчя можна вмивати водою з Дитячим милом; раз на два дні після вмивання середину обличчя можна протирати лосьйоном для жирної шкіри. Щоки злегка змащують зволожуючим або напівжирним кремом.

 

При підвищеній активності сальних желе з на носі і підборідді, а на щоках підвищеної сухості шкіри, ввечері перед вмиванням щоки потрібно змастити змивали кремом, потім протерти ваткою з туалетним молочком або водою, а ніс, лоб і підборіддя вимити водою з милом. Місця, де є вугри, протирають рідиною наступного складу:Шматок житнього хліба висушують в духовці, розтирають у ступці, висипають в баночку. Одну чайну ложку хліба залити 3%-м розчином перекису водню до отримання кашки. Ватним тампоном, змоченим цим розчином, круговими рухами протирають ділянки шкіри, уражені вуграми.Потім обличчя протирають рідиною такого складу: дві чайні ложки молока на склянку кип'яченої води. Після вмивання середню частину обличчя змащують стягивающим розчином, а щоки - живильним кремом.

 

Жінкам, у яких є дрібні гнійники на обличчі, увечері слід після умивання обличчя водою з милом ніс і підборіддя промити смивкой для жирної шкіри,гнійники змастити пастою Лассара. Вранці ніс і середню частину обличчя змастити стягивающими розчинами, очі промити завареним чаєм, щоки злегка змастити жирним кремом.

Якщо шкіра погано переносить воду і мило, ввечері її потрібно умити відваром квіток ромашки або молочним розчином, а щоки злегка змастити жирним або дитячим кремом.Вранці вмиватися відваром лікарських трав, а щоки змастити дитячим кремом.

При шкірі змішаного типу рекомендують подвійні маски: одну на щоки і шию, іншу на ніс, підборіддя і лоб. Для жирної і сухої шкіри можна використовувати суничні маски, попередньо зробивши пробу на переносимість.

У зв'язку з тим,що шкіра змішаного типу легко дратується і погано реагує на косметичні препарати, потрібно заздалегідь провести пробу на їх переносимість. При появі ознак подразнення шкіри звертають увагу на дієту: виключають гострі страви, обмежують споживання вуглеводів і жирів, забезпечують належну кількість вітамінів і білків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити