Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Які є методи боротьби зі шрамами?

Видалити шрам повністю неможливо. Проте зробити його менш помітним, а іноді практично непомітним, цілком можливо: в залежності від стану шкіри і самого шва Вам можна провести лазерну шліфовку шкіри, або накласти непомітний косметичний шов, або послідовно застосувати обидві процедури. Вирішити, що саме Вам показано, може лікар при огляді.

У мене з дитинства є шрам на підборідді від того, що ножем порезалась. Шрам цей мені не подобається, так як треба постійно на нього пудру або тональний крем у великих кількостях витрачати. Хто-небудь знає, чи можна видалити шрам?Зробити Ваш шрам менш помітним (а може бути, і майже непомітним) можна за допомогою лазерної шліфовки шкіри, яка дозволяє видаляти поверхневий шар шкіри на задану глибину. Чим менше глибина Вашого шрама, тим краще буде ефект від лазерної шліфовки. Лазерна шліфовка проводиться в косметологічних клініках. При виборі клініки радимо Вам звернути увагу на оснащеність її эрбиевым лазером, який забезпечує найбільш щадний для шкіри і пацієнта режим шліфування шкіри.

Я хочу позбутися від зморшок біля очей, на щоках. Наскільки змінює (підтягує) шкіру золоте армування?

Для позбавлення від зморшок навколо очей і на щоках у косметології застосовуються декілька процедур:

  • мікроін'єкції лікарського препарату ботокс ;

  • золоте армування;

  • шліфування шкіри.

Як правило, застосовують одну з процедур, але можна і всі разом, щоправда, не одночасно. Кожна з методик має свої особливості.

1. Ботокс (botox ) - очищений нейротоксин ботулина типу А - вводиться під шкіру для ослаблення рухової активності м'язів. В результаті зморшки розгладжуються, поверхня шкіри стає рівною. Ефект тримається протягом 4-6 місяців, після чого слід повторити процедуру. Для досягнення тривалого і стійкого результату рекомендується введення препарату ботокс 3 рази на рік. При регулярному проведенні процедур ботокс м'язи підтримуються розслабленими, розгладжуються зморшки будь-якої глибини і не формуються нові.

2. Золоті нитки для омолодження шкіри (золоте армування) застосовувалися ще в Давньому Єгипті і Греції. Було встановлено, що золоті нитки під шкірою носили такі блискучі цариці, як Клеопатра і Нефертіті .


У наш час цей метод був відроджений тридцять років тому французькими косметологами. Для армування використовуються нитки з чистого золота вищої проби - 24 карата, діаметром менше 0,1 мм Із золотих ниток під шкірою плететься невидима мережа. Через 2-6 тижнів навколо кожної золотої нитки формується еластична колагенова тканина, яка і служить надійним каркасом для шкіри. Особливу роль в методиці відіграє сам матеріал ниток - золото, який призводить до посилення мікроциркуляції в прилеглих тканинах, що в кілька разів збільшує постачання клітин киснем та поживними речовинами. В результаті значно підвищується власний тонус шкіри, поліпшується її колір, розгладжуються зморшки, нормалізується робота сальних і потових залоз, зникає купероз (видима розширена капілярна мережа).

Ефект омолодження після імплантації золотих ниток наступає через місяць. Тривалість його коливається від 8 до 12 років, залежно від індивідуальних особливостей організму, віку, від вихідного стану шкіри, від способу життя пацієнта.

3. Однією з поширених процедур, використовуваних для омолодження зовнішнього вигляду шкіри, є також шліфування - видалення поверхневого шару відмерлих клітин епідермісу і розгладження шкіри. У сучасній косметології з цією метою використовується ербієвий лазер. Його застосування дозволяє здійснити найбільш ефективне видалення поверхневого шару шкіри з мінімальним термічним ушкодженням, без утворення рубців і порушення процесу регенерації. Це відбувається тому, що випромінювання ер-биевого лазера найкраще поглинається водою, а тканини організму на 80% складаються з води. Все випромінювання ербіевого лазера поглинається поверхневим шаром шкіри, товщиною не більше 25-30 мікрон, і руйнує клітини лише в межах епідермісу, що дозволяє шкірі відновитися протягом короткого часу. Методика лазерної шліфовки проста, безпечна, безболісна і дає хороші результати.

Найбільш відповідний Вам метод підбере лікар-косметолог на консультації.

Чому утворюються зморшки біля очей? У мене їх немає, але дуже хотілося б, щоб нинішній мій стан (без зморшок) тривало якомога довше.

Зморшки навколо очей є мімічними зморшками, і уникнути їх ніхто не зможе. Однак правильний підбір косметики і регулярний догляд за шкірою обличчя, особливо навколо очей, може зробити їх практично невидимими. При виборі косметики слід мати на увазі, що існує косметика для різних вікових груп. Є спеціальна косметика для дівчаток та дівчат до 18 років, косметика для жінок старших вікових груп: 18-30 років, 30-40 років і старше 40 років. Косметика відрізняється великою різноманітністю: креми, пасти, гелі, зволожуючі, тонізуючі, захисні, очищаючі.

Самостійно розібратися в цьому розмаїтті досить складно, тому радимо Вам звернутися до косметолога.

Додати коментар


Захисний код
Оновити