Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Етапи догляду за шкірою

Умивання

Цей етап догляду за шкірою дуже важливий в будь-якому віці і при будь-якій шкірі. Умиваючи особа, Ви очищаєте його від декоративної косметики, бруду і зайвого жиру; важливо при цьому не порушити кислотно-лужний баланс шкіри. Косметологи не рекомендують вмиватися милом, так як воно сильно знежирює шкіру, викликаючи сухості і роздратування, а також занадто стягує пори, не очищаючи їх. Спеціально розроблені засоби ніжно, але ефективно очистять обличчя від макіяжу і бруду.Очищення

Щоденне очищення обличчя вранці і ввечері життєво необхідно. Очищаючи обличчя вранці, Ви видаляєте зайвий жир і ороговілі частинки. Ввечері, видаляючи бруд та залишки макіяжу, Ви підготовляєте шкіру повноцінному сну, відпочинку і відновлення.

Тонізація

З допомогою тоніка досягається наступне:

 

видаляються залишки очищаючого крему і важко розчинні частки косметики;

проводиться глибоке очищення пір і їх стягування;

відновлюється кислотно-лужний баланс і рівень вологості шкіри.

Зволоження

Зволожуючий крем - ключове засіб у системі догляду за шкірою. Незалежно від типу шкіри крем наноситься на неї вдень перед нанесенням макіяжу. Денний крем - це цілюща суміш пом'якшують, живлять, зволожуючих речовин з рослинними добавками. Він утворить на шкірі захисну плівку і запобігає втраті вологи, робить шкіру ніжною і м'якою.

Харчування

Чим старше шкіра, тим більше вона має потребу в харчуванні й зволоженні. Нічний крем відновлює функції шкіри і сприяє кращому засвоєнню природних поживних речовин. Нанесений на очищену, теплу і розслаблену шкіру, він покликаний допомогти їй максимально збагатитися поживними речовинами, які надходять з крові, а також отримати додаткову вологу ззовні протягом усього восьмигодинного сну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити