Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Щоденний догляд

Щоденне сталість і послідовність у поєднанні з періодичними спеціальними процедурами - найголовніше в догляді за шкірою. Також важливо при виборі системи догляду за шкірою врахувати всі фактори - і тип шкіри, і її вік, і пору року, і індивідуальні особливості Вашого організму.

Підлітки

Шкіра чутливо відгукується на гормональні перебудови в організмі. Результат - зайва активність сальних залоз і закупорені пори, камедони, які починають запалюватися, утворюючи вугрі. Шкіра потребує ретельного щоденного догляду.

 

Двадцятирічні

Шкіра повинна бути в найкращому стані, але, якщо не почати доглядати за нею, перші ознаки старіння з'являться ближче до тридцяти років, а на сухій шкірі - навіть до 25. Правильний догляд за шкірою допоможе продовжити їй молодість.

Тридцятирічні

Догляд за шкірою в тридцять років - це її харчування. З віком процеси обміну в шкірі сповільнюються, зменшується активність сальних залоз. Найголовніше - очистити шкіру, не пересушує її, і потім зволожити, адже саме на сухих ділянках шкіри в першу чергу з'являються зморшки.

 

Сорокарічні

Добре помітні зморшки з'являються в області очей і навколо рота. Ближче до п'ятдесяти губи втрачають пружність і щільність, перед приходом менопаузи сповільнюється діяльність сальних залоз, шкіра стає сухішою і схильною лущення.

П'ятдесятилітні і старше

Настав час, коли вік невблаганно починає відбиватися на шкірі обличчя. Колаген і еластин поступово зникають, зморшки стають все глибше, а шкіра - все суші. Виділення ряду гормонів під час менопаузи сповільнюється, отже, слабшають процеси регенерації шкіри. Можливо також погіршення її кольору через млявого обміну речовин.

За допомогою широкого спектру се дств дл я догляду за шкірою різних віків і типів можна скласти індивідуальну систему догляду. Почати доглядати за шкірою ніколи не рано. Догляд за обличчям повинен стати невід'ємною частиною Вашого туалету, якщо Ви хочете завжди залишатися привабливою!

Додати коментар


Захисний код
Оновити