Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети типів шкіри

Суха шкіра

Тонка, ніжна, прозора, поверхня ма товая, пори не помітні. Не переносить вмивання з милом, чуйно реагує на вітер, холод, УФ-випромінювання. Сухість шкіри викликається зневоднення ням, недостатньою активністю сальних залоз і старінням, часто зустрічається у людей зі світло лой шкірою. Такий шкірі притаманне відчуття стягнутості, слабка еластичність, почервоніння на щоках і підборідді, на ній рано з'являються перші зморшки. У догляді за сухою шкірою лов не - компенсувати слабку діяльність саль них залоз рясним зволоженням і харчуванням, утримати вологу в шкірі. Суха шкіра старіє швидше.

 

Чутлива шкіра

Це не аллергічні шкіра. Таку шкіру можна знайти в будь-якій віковій групі. Її відмітна ознака - наявність червоних прожилок, капілярів, просвічують на поверхні шкіри. Поява таких прожилок - результат поганий еластичності судин, яка погіршується від гострої їжі, спиртних напоїв, різниці температур, ультрафіолетових променів - все, що змушує судини надмірно розширюватися і звужуватися. Така шкіра подразливість і дуже чутлива до дії ароматизаторів, тому кошти для догляду за чутливою шкірою не містять ароматів.

Нормальна шкіра

Чистий, гладка, свіжа, поверхня матова, пори не помітні. Відсутня лущення. Немає підвищеної чутливості. Містить достатню кількість вологи і жиру, не вимагає особливого догляду.

Але нормальна шкіра в чистому вигляді зустрічається рідко. Це ідеальний баланс природно виділяється вологи, жиру і кислот. Пори на нормальній шкірі не розширені. На дотик шкіра м'яка, що не лискуча і не лущиться. З віком стає схильною до сухості. Потребує підтримуючому догляді.

Жирна шкіра


Має жирний блиск, сіруватий відтінок. Від надмірного шкірного сала страждають ніс, лоб, підборіддя, щоки, спина, груди, волосиста частина голови. Така шкіра потребує ретельного очищення вранці і ввечері. Їй необхідно зволоження, а жирні креми протипоказані.

Жирна шкіра - результат надмірної активності сальних залоз. Найчастіше притаманна смаглявого типу людей.

Ознаки жирної шкіри: розширені пори, маслянистий блиск і часто наявність камедонів і вугрів.

Жирна шкіра довше зберігає еластичність, більш товста, повільніше старіє, тому що з віком самовідокремлення нормалізується.

Важливо пам'ятати, що спроби очистити обличчя від жиру приведуть до більш активного його виділенню. Необхідно видаляти лише надлишок утворюється жиру. Влітку можна користуватися засобами для жирної шкіри, а взимку - засобами для сухої шкіри.

Комбінована шкіра

Жирна в Т-подібній зоні: лоб, ніс і підборіддя; в інших областях шкіра суха. Найбільш поширений тип шкіри, так як в Т-подібній зоні найвища концентрація сальних залоз.

Змішаний характер шкіри вимагає різних способів догляду за окремими частинами.

Догляд за шкірою в різні пори року

Догляд за шкірою повинен залежати від пори року: У зимовий час шкіра тонша, схильна висушує, морозу і центрального опалення. Вона легко подразливість і чутлива.

У літній час шкіра втрачає менше вологи, стає більш щільною. Потребує захисту від ультрафіолетових променів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити