Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як старіє шкіра

Молода, здорова шкіра пружна і добре зволожена, утворення нових клітин відбувається в ній кожні 28 днів. З віком обмінні процеси сповільнюються, що і викликає природне біологічне старіння шкіри.

Повністю уникнути природного старіння шкіри неможливо, так само як і старіння всього організму, хоча цей процес можна сповільнити. Для того, щоб ефективно протистояти біологічному процесу старіння, шкірі необхідно повноцінно виконувати свої основні функції: харчування, зволоження, самооновлення, дихання і захист.

 

Передчасне старіння шкіри викликається двома основними причинами: несприятливим впливом навколишнього середовища і неправильним способом життя. Ваша шкіра страждає від стресів і неповноцінного харчування, алкоголю та куріння, дії ультрафіолету і забрудненого повітря, гіподинамії та інших негативних факторів.

Для того, щоб довше зберегти шкіру молодою і здоровою, починайте дбати про неї з раннього віку.

Косметичні фірми на сьогоднішній день пропонують широкий спектр косметичних товарів для всіх типів шкіри, що дозволяють уповільнити природне і запобігти передчасному старінню шкіри у людей різного віку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити