Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

ПІРСИНГ ЯК ЕЛЕМЕНТ МАКІЯЖУ

Пірсинг для всіх вже не є чимось незвичайним. Жінки і чоловіки, бабусі і дідусі вже не дивляться з жахом і вигуками, оханням і Ахан на що проходять повз молодих людей з проколеними носами, губами, бровами і іншими частинами тіла, прихованими під одягом. Тим не менш, пірсинг залишається явищем модним. І ні для кого не секрет, що сотні тинейджерів, дівчат і молодих людей мріють про омріяний проколі, збирають гроші і думають, де ж все-таки це зробити, щоб було модно, не так, як у всіх, і красиво. А якщо ви вже зважилися на цей аж ніяк неординарний крок, то пам'ятайте, що з цим ніколи не можна поспішати.

Треба гарненько все обдумати, і якщо вас вже не зупинити, то вибирайте майстра. Не слухайте друзів, які говорять, що самі собі проткнули пупок, ніс, вуха і т.д. Краще походити по салонах, подивитися роботи, вибрати досвідченого майстра, може, порадитися з тими, хто вже робив собі пірсинг. У салоні процес буде менш болючим і менш небезпечним. Перед тим як йти на цю нелегку процедуру, необхідно добре поїсти, щоб уникнути небажаних наслідків - нудоти, запаморочення та інших соматичних радощів. І тут треба бути надзвичайно пильним. Дезінфекція при пірсингу мало не найголовніше!

Для того щоб знизити ризик зараження небудь інфекцією, стежте за стерильністю інструментів. Краще використовувати одноразові. Якщо їх немає, необхідно кип'ятити голки протягом 45 хвилин як мінімум або продезінфікувати 10%-ним розчином хлорного вапна. Область пірсингу і сама прикраса необхідно протерти спиртовою серветкою у напрямку від центру до країв. Обов'язково переконайтеся, що майстер використовує нові стерильні латексні рукавички, а ювелірний виріб, який буде протягнуто у прокол, добре продезінфіковані.

Тепер про саму фуське. Вона повинна бути зроблена з имплантационного хірургічного нержавіючого сплаву (так звана медична сталь) або ніобію. Пам'ятайте, що срібло і золото підходить лише то для проколювання вух. Якщо ви вирішили пробити область між ніздрями або верхню частину вуха, то голка повинна бути товще, ніж прикраса. Але про це, як, втім, і про все, що з цим пов'язано, повинен знати майстер. Якщо проколювання робиться з дотриманням всіх правил, то у більшості людей кров майже не виступає. При правильному проколюванні не зачіпають основні нерви, артерії та вени.

Заживають проколи по-різному. Тут багато залежить від якості ювелірного виробу. Не забувайте, що після проколу за раною необхідний ретельний контроль та догляд. З місця, де був зроблений прокол, зазвичай виділяється жовтувата рідина - лімфа, вона може застигати на кільці, тому його обов'язково треба чистити. Це робиться ватним тампоном, змоченим у спеціальному розчині для промивання інструментів. Але можна зробити і самій, розчинивши 2-3 чайні ложки солі в склянці теплої води. Промивати кільце і прокол потрібно два рази на день. Ні в якому разі не виймайте прикраса з незагоєною рани, це може призвести до потрапляння інфекції, не чіпайте зайвий раз місце проколу, що не здирайте корочку з ранки. Крім того, слід пам'ятати, що різні психотропні речовини, алкоголь, недосипання, стрес впливають на процес загоєння. Щоб прискорити цей процес, можна раз на день додавати в їжу 50-100 мг цинку в таблетках.


Ось кілька важливих порад для тих екстремалів, які носять пірсинг у роті (мова, щоки, губи):

- Прикраса має бути добре пригвинчено;

- Уникайте протягом місяця глибоких поцілунків;

- Якщо пробитий мову опух, то можна прийняти ібупрофен, він зменшить пухлину. Непогано допомагає морозиво і охолоджена їжа;

- Намагайтеся не курити і не приймати алкоголь до загоєння ранки. Це зайве роздратування. Чистити зуби і язик необхідно 2-3 рази на день пастою без цукру і полоскати сольовим розчином.

Як бачите, проблем вистачає. Але коли ранка заживе, ви сміливо можете хизуватися з пірсингом і відповідати на запитання друзів, чи боляче це, і т.д. А укупі з нестандартним макіяжем ви будете виглядати просто потрясно!

Додати коментар


Захисний код
Оновити