Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Додаткові поради

Декоративна косметика не повинна змінювати тип людини (жіночний, спортивний, діловий, романтичний), а намагатися підкреслити його, незважаючи на тенденції моди.

• Макіяж залежить від одягу і часу доби. Так, для спортивного одягу слід робити помірний макіяж, для святкової - блискучий, для світлої бажано вибирати світлі кольорові тони, для темної - темні. Денний макіяж повинен бути помірним, стриманим, вечірній - яскравим, ефектним.• Висвітлення змінює відтінки макіяжу. Денне світло різко виділяє нерівності шкіри (рубці, широ кі отвори фолікул) і зміни кольору (пігмент ві плями, наприклад, веснянки). Тому в даному випадку застосовується рідкий макіяж, світлі тони і якомога менше пудри. Люмінесцентні лампи змінюють колір, надаючи бляклість. Щоб добре виглядати в умовах такого освітлення, потрібно на носити косметику більш інтенсивних кольорів. Лампи розжарювання мають приглушує вплив, і в цьому випадку повинні застосовуватися більш насичені колірні тони. Освітлення свічками найбільш сприятливо впливає на зовнішній вигляд людини. Шкіра отримує рівний відблиск, а нерівності згладжуються.

• Різні сезони року вимагають і різного підходу до макіяжу. Влітку переважно виділяються тільки рот і очі, так як особа під дією сонця і повітря набуває природну засмагу. Взимку треба подбати про захист шкіри від зовнішніх впливів (снігу, дощу, морозу), тому слід використовувати відповідне грунтувальне засіб.

• Колір шкіри, волосся і очей особливо впливають на декоративну косметику. Світле волосся і світліший відтінок шкіри вимагають світлої помади, ніжних рум'ян, коричневого забарвлення брів і вій. Колір тіней для очей в основному визначається кольором очей, одягу, а також прикрас (наприклад, зелені очі вимагають зелених тіней). Якщо виникають контрасти між цими трьома позиціями - блакитні очі, зелені тіні і золоті прикраси, то вам рекомендується вибирати нейтральний колір. Грунтувальний засіб підбирається по відтінку шкіри (наприклад, більш темна шкіра вимагає і темної грунтовки).


Важливо, щоб макіяж очей, щік і губ був витриманий в одній колірній гамі.

• Кола під очима можна приховати маскує кре мом. Для цього крем наносять точками навколо очей і м'якими рухами втирають його в шкіру.

• Негарні носогубні складки не будуть так сильно кидатися в очі, якщо їх підфарбувати світлим маскуючий олівцем і обережно розтерти фарбу.

• Деякі візажисти воліють розігрівати тональний крем. У цьому випадку, налийте його на долоню або енергійно розітріть на зовнішній стороні кисті і розбавте косметичним молочком. Наберіть крем на латексну губку і плавними, швидкими рухами, обов'язково дістаючи губкою до коренів волосся, по мас САЖНЄВ лініях нанесіть на обличчя і шию. Вважається, що в цьому випадку основа лягає більш рівно.

• Макіяж повинен бути виконаний дуже акуратно. Недбало нанесена губна помада або тіні для повік, або утворивши суцільний живий килим туш створять неохайний вигляд і загубиться привабливість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити