Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тату-макіяж

Тату в моді, але перш ніж прикрасити себе візерунками, потрібно дуже відповідально підійти до вибору методу татуювання і малюнка. Малюнок повинен бути індивідуальним, якісно виконаним. Наприклад, в кінці XX століття було модним поєднувати зображення квітки з орнаментом. Актуальними були абстрактні малюнки та різноманітні орнаментальні браслети на плечах і щиколотках. До речі, чим блідіше шкіра, тим малюнок виходить яскравіше і більш насиченим, а значить найбільш ефектним.За допомогою татуажу можна змінити риси обличчя. Сучасна татуажном операція не надто болюча. Фарба наноситься від 5 до 30 хвилин. Сама по собі фарба нешкідлива, вона рослинного походження. Нова зовнішність протримається приблизно два роки, потім фарба змивається.

 

Татуаж як макіяж особливо підходить діловим жінкам - звільняється сила-силенна часу. Майстри татуажу підводять клієнтам очі, вдосконалюють форму губ і виправляють лінію брів.

Якщо ви ще не вирішили, чи варто робити собі такий тривалий макіяж, то спробуйте використовувати останню новинку, що прийшла зі Сходу - біотатуіровкі хною. Малюнок наноситься безболісно пензликом або за трафаретом, а позбутися його можна за допомогою звичайної щітки і мила. Біотатуювання хною тримається на тілі від тижня до місяця.

До речі, сьогодні в моді поверхнева татуювання. На відміну від традиційного татуажу, фарбу вводять не під шкіру, а більш поверхнево, тому процедура безкровна і майже безболісна. Спочатку на шкіру наносять спеціальну перекладну картинку, потім контури обводять і заштриховують спеціальною ручкою з турбоіглой, до якої подається фарба. Такий натільний малюнок тримається 2-3 роки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити