Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стильний макіяж

Макіяж і «стиль» кожна людина розуміє по-своєму, особливо. У цьому і полягає вся його принадність. Але, не дивлячись на те, що дівчата індивідуальні і неповторні, кожна з них може оцінити «потенційну суперницю» за зовнішнім виглядом, виділити її особливості, почуття смаку і т. п. Важливу роль в образі представниці прекрасної статі має стильний макіяж. Звичайно, багато жінок виступають за природність, за мінімум косметики. Що ж, частково це правильно. Адже природна краса не тільки відбивається зовні, а світиться зсередини. Тому, «замасковуються» її тонною косметики не варто. Інакше ризикуєте втратити свою родзинку. Отже, щоб виглядати благородно і жіночно, необхідно навчитися робити правильний макіяж.Ви можете заперечити, мовляв, не завжди вистачає часу для того, щоб як слід зайнятися мейк-апом, а, тим більше, виконати це хоча б на близькій до професійного рівня. На що я вам відповім: маленькі хитрощі стильного макіяжу дозволять вам впоратися з «малюванням» власного лику хвилин за 15! Отже, спеціально для Вас, секрети та нюанси макіяжу для самої гламурної леді!

 

Насамперед, що виділяє миловидну доглянуту дівчину з натовпу - це бездоганна шкіра. Її здоровий і рівний тон - основа стильного макіяжу. Тому, для того, щоб добитися саме цього результату, нанесіть акуратними ніжними рухами тональний крем на обличчя. Робити це потрібно вгору від перенісся, а потім в сторони до ліній волосся. Після цього - від точки середини носика в протилежні сторони, а також на щічки по спеціальних лініях масажу обличчя. На вилицях і підборідді тональний крем потрібно розтушувати для того, щоб кордон з шиєю не виділялася.

Цілком можливо, що на вашій шкірі можуть перебувати неприємні прищічкі або почервоніння. Їх можна легко «стерти» за допомогою спеціального коректора. Він призначений спеціально для того, щоб замасковуються проблемні ділянки шкіри обличчя. Ще одним плюсом цього коректора є те, що ваш стильний макіяж буде не тільки демонструвати ваше тонке відчуття смаку, але і ретельно приховувати сліди втоми. Адже, якщо ви проведете олівцем-коректором у внутрішнього куточка очей і під нижнім століттям, то припухлості і синці під очима моментально зникнуть.

Додати коментар


Захисний код
Оновити