Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Діловий макіяж

1. Нанесіть тональний крем на тильну сторону руки. Беріть звідти кінчиками пальців маленькі порції. Розподіляйте по обличчю, завдаючи цятки кре ма, і лише потім розтирайте.

При бажанні тон можна посилити, якщо проблемні місця все ще просвічують крізь перший шар. За допомогою косметичної губки ще раз втирайте крем в шкіру.2. Розповсюдьте основу і на шию лише до тих місць, де б вона не зачіпала комір.

3. Пензлем нанесіть на щоки рум'яна стриманого, близького до натурального, кольори так, щоб не виникли кордону. Нанесіть трохи рум'ян і на віки до самих брів, це, відкриває очі.

4. Нанесіть пушком пудру тонким шаром.

5. Підмалюйте брови (якщо в цьому є необхідність) добре заточеним олівцем. Потім проведіть по бровах сухий щіточкою.

 

6. По нижньому століттю уздовж підстави вій проведіть тонкий штрих, по верхньому століттю - трохи ширше. Обидва штриха товщають до зовнішнього краю ока. Візьміть на аплікатор трохи пудри того ж кольору і обидва штриха злегка розітріть разом.

7. Пофарбуйте вії тушшю: верхні двічі, нижні один раз; зовнішні сторони особливо ретельно. Тіні можна не використовувати.

8. Ретельно проведіть контури губ. Зверніть увагу на їх межі. Вони не повинні вилазити за межі губ, а проводитися точно по краю. Особливо важливі точні контури тоді, коли природні контури місцями нечіткі.

9. Нанесіть помаду. Помада буде краще триматися на губах, якщо до них притиснути паперову серветку в один шар і припудрити зверху пухкої пудрою. Це зніме глянець. Але кому він бажаний, може після цього нанести ще один шар помади.

Додати коментар


Захисний код
Оновити