Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Для якісного нанесення макіяжу вам будуть потрібні спеціальні високоякісні інструменти, які повинні бути підібрані так само тща тельно, як у професійних візажистів. Тільки в цьому випадку ваш макіяж буде бездоганним. Отже, по порядку.

Губки (спонж)

Губки для нанесення тонального крему бувають натуральні і з латексу. Натуральна морська губка у сухому вигляді нагадує пемзу. Вона призначена для нанесення рідкої тональної основи. Увібравши, губка легко віддає тональний крем назад, не дряпаючи шкіру. Щоб привести губку в робочий стан, досить просочити її теплою водою, а потім ретельно віджати, помістивши між шарами серветки або рушники.

Після використання губку слід ретельно промити. Латексна губка підходить для нанесення пудри і рідкої основи, для розтушовування тонуючих засобів, а також для розмиву кордону між кремами і коректорами різних кольорів і тонів. Для розтушовування тонуючих засобів навколо очей зазвичай використовують губки з гострими куточками, для нанесення тону на обличчя - у вигляді пірамідок трикутної форми і пр.

Пуховки

Пухівка служить для нанесення розсипчастої або компактної пудри, яку з її допомогою можна нанести тонким і рівним шаром. Пухівка забезпечує більш тісний, ніж кисть, контакт пудри з шкірою, а макіяж завдяки їй тримається довше.

Кисті

Кисть для пудри - велика кругла або плоска. Її роблять з ворсу білки, куниці, а також добре обробленої щетини або синтетичного матеріалу. Кисть повинна бути м'якою і гладкою на дотик, а її волоски - щільно прилягати один до одного. Як правило, після того як пудру завдали пушком, її надлишок змахують пензликом.

Кисть для рум'ян - плоска кисть у формі лопатки, округла, з короткими волосками з боків і довгими в центрі, виконана з хутра білки або куниці. Оптимальна її ширина - 2-3 см. Якщо кисть занадто велика, то мазки, зроблені з її допомогою, будуть неприродно широкими.

Кисть для розтушовування рум'ян має округлу форму. Вона трохи менше пензлі для пудри і призначена для пом'якшення колірних переходів. Її необхідно завжди тримати чистою і ніколи не опускати в рум'яна.


Щітки для нанесення і розтушовування тіней на повіках. Вони бувають декількох типів:

• плоскі кисті куполоподібної форми рівномірно наносять тіні на повіки;

• маленькі кисті куполоподібної форми призначені для нанесення тіней уздовж вій та тонування очниці;

• бажано мати кілька пензликів для тіней різного кольору (окремо для темних і окремо для світлих), щоб не порушувати колірний ефект. Добре, якщо вони виконані з хутра соболя або куниці. Гладкі і м'які., Такі кисті не розтягувати шкіру повік.

Плоска кисть для тіней з підрізаними по пря мій лінії волосками використовується для розтушовування густих мазків. Для нанесення тіней така кисть не підходить, оскільки розподіляє їх нерівномірно, утворюючи напливи. Її слід тримати чистою і не опускати в тіні.

Віялоподібна пензлик використовується для видалення надлишків пудри навколо очей і носогубной складки.

Кисть для нанесення губної помади є щільну кисть з гострим кінчиком, в ідеалі виконану з колонка або соболя, з розміром злодій са 2-3 мм.

Аплікатори бувають вузькими і загостреною фор ми, а їх кінчик, як правило, виготовлений з латексу (мусу). Аплікатори використовують для нанесення тіней дуже тонкої або сипучої текстури, щоб вони краще лягали на шкіру повік. Аплікатори дозволяють наносити щільні густі мазки, які потім розтушовують кистю. Іноді замість аплікатора можна використовувати спеціальні пензлики. Купуючи пензлик, слід звертати увагу на її ворс - ворсинки повинні щільно прилягати один до одного, утворюючи компактну лопатку.

Дзеркало

Велике настінне і маленьке ручне. За їх допомогою перед початком процедури візажу рекомендується І сследовать своє обличчя на предмет кіл під очима, нерівності шкіри і овалу обличчя. Якщо ви про назовні в собі ваду, то не забудьте на цю проблемну зону покласти два шари тонального крему і зробити необхідні коригувальні процедури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити