Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корекція брів в домашніх умовах

Будь-який макіяж повинен починатися з оформлення брів. Можна легко домогтися дійсно вражаючих результатів всього лише змінивши їх форму. Проте варто відзначити, що тонкі брови підійдуть для невеликого обличчя з дрібними рисами, а широкі дозволять врівноважити більш крупні риси. Корекція брів в домашніх умовах зазвичай включає в себе вищипування і коректування олівцем. Починається вона над внутрішнім кутом ока, потім згинається трохи вище лінії надбрівної дуги і у підсумку закінчується трохи далі зовнішнього кута.Тонкощі корекції

• Низький лоб буде здаватися вище при зменшенні вигину брів.

• При широко посаджених очах бажано зменшити проміжок між бровами в області перенісся.

• При близько посаджених очах цей проміжок між бровами в області перенісся слід збільшити. Крім того, бажано злегка подовжити їх зовні.

• При круглому обличчі брови слід злегка підняти за рахунок видалення частини волосків. Починати їх вискубувати потрібно від внутрішнього кута очей і до самого кінця брів в області вилиць. А зовнішні кінці рекомендується направляти до скронь.

• При довгастому обличчі бровам потрібно надати практично пряму форму - це зробить обличчя візуально коротше. А їх лінію не потрібно продовжувати далі зовнішніх куточків очей.

• Щоб лоб не здавався надмірно вузьким при трикутному обличчі, слід кінчиків брів надати легкий вигин. При цьому корекцію потрібно починати від внутрішніх куточків очей.

• При квадратному обличчі обидві брови бажано вискубувати, поступово просуваючись від внутрішнього кута очей до зовнішнього, зігнувши їх при цьому на кінцях.

• Занадто високо вигнуті брови можна легко підкоригувати, видаливши невелику кількість волосків в самій верхній їх частині. Після чого олівцем нанести фарбу на ділянки, які розташовані нижче.

• Якщо вигин розташовується низько, то волосся вищипується з плоских ділянок, а потім олівцем підводиться верхня частина брів.

• Уникайте перетворення брів в дуже тонкі або круглі. Це додає обличчю дуже здивований вираз.

Корекція брів в домашніх умовах


1. Спочатку визначте, яка саме форма брів підходить для вашого типу обличчя.

2. Очистіть їх маленькою щіточкою, щоб видалити лусочки шкіри.

3. Обробіть як брови, так і шкіру навколо них размягчающім кремом, або покладіть на них змочений в гарячій воді рушник до розм'якшення і розслаблення тканин.

4. Зафіксуйте шкіру великим і вказівним пальцями лівої руки. Потім візьміть в праву руку спеціальний пінцет і швидкими точними рухами висмикуйте волоски у напрямку їх росту.

5. Щоб уникнути інфікування, місце видалення зайвого волосся відразу ж обробляйте антисептичним лосьйоном.

6. В першу чергу вищипуйте волосся між і вище лінії брів-за підвищеної чутливості шкіри в цих місцях.

7. Потім вищипуйте волосся нижче лінії і обробіть по черзі обидві брови.

8. На завершення процедури обробіть брови і шкіру навколо них в'язким розчином, щоб закрити пори.

9. Пригладьте їх щіточкою і підведіть при необхідності олівцем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити