Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мінеральна пудра для проблемної шкіри

Вибір косметики власницям проблемної шкіри абсолютно не доставляє того самого задоволення, як тим, хто цих проблем не відчуває. Їм в першу чергу слід відразу звертати увагу на переносимість косметики їх запаленої або роздратованою шкірою, яка і без того абсолютно не терпить різної «хімії», а також схильна до відторгнення будь-яких косметичних засобів.Багато фахівців рекомендують повністю відмовитися від використання будь-яких рідких тональних засобів на період лікування шкіри, віддаючи перевагу тільки пудра. Однак не простим, а спеціальним, які дозволять приховати майже всі наслідки нездорового стану шкіри. Такими пудрами легко можна користуватися і в тому випадку, якщо шкіра (навіть без гострого акне) страждає від вроджених проблем, від яких у принципі неможливо позбутися. І залишається лише змиритися з їх присутністю, здійснюючи догляд за допомогою високоякісної і підходящої такій шкірі косметиці.

Проблемну шкіру відрізняє підвищена активність всіх сальних залоз, вона досить швидко починає блищати. Причому постійне припудрювання звичайними засобами призводить до утворення настільки знайомою всім «штукатурки», яка в свою чергу блокує дихання шкіри і викликає роздратування.

1. З цього випливає перша вимога до спеціальної пудрі - некомедогенной. Якщо бути відвертим до кінця, то це необхідно для будь-якої шкіри і хоча власниці здорової шкіри просто не звертають на це увагу, то дівчатам з проблемною слід уважно вивчати етикетку на предмет наявності написи non comedogenic.

2. Наступна неприємність будь-якої проблемної шкіри - скупчення безлічі бактерій, активно розмножуються у вологому і жирної середовищі. Особливо в тих випадках, коли особа постійно чіпають руками, а також на ньому осідають невидимі оку смітинки і пил. У спеціальній пудрі мають бути відсутні волога і масла, обов'язково присутність в ній антибактеріальних компонентів, утворюючих для загоєння ранок сприятливий фон і дозволяють позбутися від різних бактерій.

3. Повна відсутність ароматів і гіпоалергенність є наступним показником, звертати на який слід пильну увагу, вибираючи пудру для проблемної шкіри. Не тільки дешеві пудри відрізняються різким дуже сухим і характерним запахом, але і бренди категорії «люкс» частенько захоплюються ароматичними композиціями при просуванні своєї продукції, відзначаючи приємність тонкого аромату. Щоб пахнути, використовуйте парфуми, а от при виборі пудри зупиніть свою увагу на максимально чистою і позбавленої запахів: як натуральних, так і синтетичного походження.

Шукати таку пудру можна в розділі мінеральної косметики. Мінеральна пудра для проблемної шкіри - це сама остання розробка. Виробляють її як під маркою самого високого класу, так і мас-маркет. Така пудра найчастіше має розсипчасту текстуру і рекомендується для найбільш чутливої ​​шкіри. До її особливостей слід віднести мінеральне походження, протиставлене рослинному походженню пудр іншого, найбільш розповсюдженого класу.

До складу даної пудри входять декілька матеріалів, які пройшли багатоступеневу очищення. Постійним компонентом мінеральної пудри є цинк - як основний елемент для боротьби з проблемами шкіри - також як і в багатьох інших видах косметики. Купуючи мінеральну пудру для проблемної шкіри, потрібно знати про те, як її слід правильно наносити.

• Як можна частіше мийте спонж і кисті, звільняючи їх при цьому як від пудри, так і від шкірного сала і численних бактерій.

• Проходячи курс лікування від вугрової висипки, і набуваючи при цьому антибактеріальну лікувальну пудру, використовуйте одноразові ватяні тампони.

• Пудра наноситься легкими рухами, але не втирається.

Якщо розглядати лінійку мас-маркет, то для проблемної шкіри слід виділити мінеральну пудру з серії Pure Make Up (від Maybelline), вона відмінно підійде для молодої шкіри. Непогані пудри пропонує Clinique, в їх складі відсутні віддушки та гіпоаллергени. Гіпоалергенність і більш щільна структура властива аптечним маркам Vichy і La Roche-Posay.

Хороші відгуки і характеристики з мінеральних пудр отримали професійна марка MAC, потім йдуть Jane Iredale і Bare Escentuals, що займаються тільки мінеральним напрямком. Якщо розглядати демократичні марки, мінеральну пудру випускають Green Mama та L'Oréal. Бренди «люкс» представлені Chanel, Guerlain і Dior.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити