Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Основа під макіяж

Для вирівнювання кольору вашого обличчя, приховування всіх дрібних дефектів шкіри і одержання досконалої поверхні для того, щоб наносити наступний шар косметики, потрібно використовувати основу під макіяж. Її не обов'язково наносити, але завдяки їй косметика наноситься легше, не з'являються плями при розтушовуванні рум'ян і тіней. Також без неї не обійтися, якщо шкіра у вас проблемна.Основа під макіяж - засіб, який вирівнює і освітлює шкіру, його наносять на будь денний крем і під тональний засіб. Її випускають у різних видах.

Прозора
У рідкої прозорої основи (флюїду) є властивість дуже добре поєднуватися з шкірою. При цьому відбувається утворення такого легкого покриття, який збагачує шкіру вологою. Шкіра стає більш матова, відбувається вирівнювання кольору обличчя. Вона підійде тим, у кого шкіра молода або практично не має дефектів, так як в ній у невеликій кількості міститься пудра і пігменти, які годяться для приховування тільки незначних вад.

Кремоподібна
У кремоподібній основі у великій кількості міститься пудра і пігменти, тому вона чудово підходить для приховування недоліків шкіри. Відбувається практично повне затушовування всіх плям, прожилок, веснянок і т.п.

Гелеподібна
Гелеобразную основу використовують у тому випадку, якщо шкіра пориста і жирна. Завдяки їй тональний засіб не збирається в розширені пори, і шкіра вільно дихає.

Тверда
Тверду основу використовують у тому випадку, коли шкіра проблемна і на ній є дрібні дефекти. Завдяки їй на шкірі утворюється тверде покриття, яке допоможе зробити непомітними плями і рубці.

Мерехтлива
За допомогою мерехтливої основи шкіра виглядатиме свіжою і сяючою. У її складі є оптичні пігменти, представлені мерехтливими і перламутровими частинками, які розсіюють світло в різні боки. Вона дозволяє шкірі виглядати ідеально.

З лікарськими препаратами
У виборі основи, у складі якої є лікарські препарати, потрібно бути дуже обережною, оскільки чутлива шкіра може прореагувати на неї алергією.

Основа під макіяж очей
Також випускають спеціальну основу під тіні для очей. Вона представлена напіврідким кремом або олівцем і допоможе в маскуванні і осветлении кіл під очима.

Краще всього, якщо у вашій косметичці основа буде представлена в декількох видах. Для денного макіяжу можна використовувати легку тілесну, а для вечірнього щільну.

Колір основи повинен бути максимально наближений до природного відтінку особи. Крім того, вона служить і для корекції кольору шкіри. Для маскування червоних плям користуються тією, яка має бежевий тон. Для пожвавлення блідої шкіри краще користуватися світло-рожевою основою.

Накладення будь основи потрібно виконувати з акуратністю. Її треба нанести на поверхню шкіри, не допускається вбирання або втирання, так як шкіра легко може виявитися покритою плямами. Тому, перш ніж її наносити, спочатку наноситься крем для зволоження.

Якщо шкіра відрізняється сухістю і лущенням, використовується жирний крем, а через кілька хвилин вона покривається легким зволожуючим кремом, і тільки потім наноситься основа.

Як наносити основу?
Для нанесення краще всього використовувати або пальці, або спонж. Шар повинен бути достатньо тонким. Спочатку вона наноситься на середину лоба, потім розподіляється по поверхні за допомогою кругових рухів. Потім, починаючи від скроні, наноситься на щоки, напрямок при цьому йде до вух. Потім на повіки, у напрямку до брів. Потім під очі, на підборіддя, губи і шию. Після цього основа в невеликій кількості наноситься з обох сторін носа, а рівний шар розподіляється по його поверхні. Обов'язково потрібно переконатися в тому, що вона лягла добре, і з обережністю видалити надлишки.

Є й інший спосіб нанесення, коли наносяться «крапочки» на шкіру всього обличчя, а потім, за допомогою кінчиків пальців, рівномірно розподіляються.

Для природного виду макіяжу основа повинна бути дуже добре розтушувати і непомітною на шкірі. Після того, як вона нанесена, можна скористатися тональним засобом і розсипчастою пудрою. Але якщо у молодої дівчини або жінки гарна шкіра, досить і того, що нанесена одна основа.

Додати коментар


Захисний код
Оновити