Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування вій

Нарощувати вії в салонах стали не так давно, але ця процедура вже стала дуже популярною. Звичайно ж, адже наростити вії - це значить зробити їх більш красивими. До того ж, це буде і досить практично, адже не потрібно ні нанесення туші, ні її щовечірнє змивання, і не буде заворушень, що під час купання у водоймі або під дощем туш почне текти. Але цю процедуру можна робити не всім, для деяких людей є протипоказання.Нарощування вій: деякі протипоказання

A. Нарощування вій небажано робити тим, у кого є алергічна реакція на клей, який найчастіше роблять на основі смоли. Хоча, за словами косметологів, від клейової основи шкоди очам завдано не буде - можна попросити фахівця приклеїти пару війок і походити добу, так і буде перевірена реакція організму.

B. Протипоказано виконання нарощування тим жінкам, у яких часто виникає кон'юнктивіт.

C. Якщо ваші вії ослаблені, вони можуть не витримати накладні волокна. Мине три-чотири дні, і вони почнуть випадати - є ризик того, що очі залишаться «лисі».

D. Якщо на повіках шкіра жирного типу, накладні вії не зможуть залишитися надовго.

Технологія нарощування вій
Час носіння накладних вій - приблизно два-три місяці. Але при цьому раз на пару тижнів потрібне проведення корекції. На сьогодні нарощування буває двох видів: традиційне нарощування (пучками) і за японською технологією, коли наклеювання кожної вії проводиться окремо. Нарощування другого виду є більш практичним, так як такі вії здатні протриматися більше трьох місяців. При нарощуванні вій користуються як штучними, так і натуральними матеріалами, наприклад, зробленими з шовку або норки. Штучні матеріали краще не використовувати, оскільки в їх складі часто міститься нейлон, який може призвести до алергії.

При виконанні процедури нарощування до основи своїх вій приклеюються штучні вії за допомогою клею на основі смоли. Вії можуть бути короткими (8 мм), середніми (10 мм) і довгими (12 мм). Більш натуральним буде вигляд у війок середньої довжини. Клей також може бути чорним і безбарвним. За допомогою безбарвного клею відбувається маскування місць спайок, а у чорного клею виходить ефект підводки. Інші принципові відмінності відсутні, так що клей вибирає кожна клієнтка на свій смак.

Чи шкідливо нарощування вій
Багатьох цікавить, чи шкідливо нарощування вій? І що буде далі з віями? На сьогодні однозначні і вичерпні відповіді на ці питання відсутні, реакція на цю процедуру у кожної жінки індивідуальна, і ви зможете почути і прочитати як позитивні, так і негативні відгуки. Звичайно ж, коли ви прийдете в косметичний салон, вас будуть запевняти, що процедура повністю безпечна.

Але не зайвим буде попросити показати сертифікати на матеріали, які будуть використані при нарощуванні. Крім того, зверніть увагу на репутацію салону. Не варто йти на процедуру нарощування додому до приватного косметолога. Так як у випадку виникнення проблем вам нікому буде пред'явити претензії.

Поради по нарощуванню вій
Пропонуємо вам наші поради по нарощуванню вій, про які не можна забувати, якщо ви зважилися на цю процедуру.

1. Щоб смола в клеї застигла як слід, вії можна мочити протягом двох-трьох годин після виконання процедури.

2. Не можна використовувати жирний крем для обличчя, так як він розчиняє смолу.

3. Ні в якому разі не можна терти повіки, доторкатися до них потрібно акуратно і тільки два рази в день - під час ранкового та вечірнього вмивання.

4. Дві доби після того як зроблено нарощування, заборонено застосування парових ванн для обличчя.

5. Заборонено використання водостійкої туші, так як щоб її змити, використовуються спеціальні засоби на олійній основі. А після їх застосування вії просто відпадуть.

6. Для видалення макіяжу з очей краще використовувати гель для вмивання або лосьйон для змивання звичайної туші.

7. Нарощені вії дуже не люблять солону морську воду і хлоровану воду басейнів.

8. Коли ви спите, не варто лягати обличчям у подушку - це дуже шкідливо для вій.

Нарощені вії і лінзи
Тим, у кого вії нарощені, можна носити контактні лінзи, протипоказань до цього немає. Але часто буває так, що нарощені вії випадають через те, що лінзи постійно надіваються і знімаються.

Нарощування вій: відео навчання
Щоб мати повне уявлення про цю популярної процедурою, пропонуємо подивитися відео навчання нарощування вій. Досвідчений майстер покроково покаже нарощування вій за японською технологією (пореснічное спосіб) і спосіб нарощування вій пучками. Приємного перегляду і красивих вам війок!

Додати коментар


Захисний код
Оновити